Kryptomeny 30.3.2021 - Vyhľadanie slova Bitcoin v Turecku vzrástlo o 500% zatiaľ čo ich mena spadla o 14%, Kryptomena Theta je v TOP 10 kryptomien, Reper Soulja Boy odporúča Ethereum očakáva jeho rast, CEO krypto burzy Kraken odhaduje cenu BTC na 1 milión

30.03.2021
CEO krypto burzy Kraken Jasse Powel odhaduje cenu BTC na 1 milión dolárov. Jasse vidí obrovský záujem inštitúcií a a retailu o kryptomeny. Kryptomeny a Bitcoin sú v Bull rune dodáva.

Moderný americký Reper Soulja Boy sa v poslednom Tweete zmienil o kryptomenách ako očakáva ich nárast. Zaujíma sa o Bitcoin Ethereum Tezos a TRX. 

Sieť Theta zažíva obrovskú popularitu a jej cena za posledné 2 roky šla 1000 krát hore. Sieť Theta je decentralizovaná Blockchain platforma zameraná na tvorbu a doručovanie videa po sieti. Theta zaznamenala kapitalizáciu 11,5 miliardy dolárov a len za posledný týždeň šla o 70%. 

Bitcoin je riešenie na hyperinflaciu v Zimbabwe hovorí Jim Kramrer ktorý chce pomôcť tejto krajine. 

Záujem o Bitcoin v Turecku vzrástol o 500 % pričom turecká lira strážila 14% svojej hodnoty. Národné meny po celom svete začínajú mať problémy a len za rok 2020 zkrachovalo 5 štátov sveta.