TOP 10 Kryptomien podľa Aktivity na sociálnych sieťach

08.11.2022
Boj Kryptomien prebieha nielen na burzách 24 hodín denne ale aj na sociálnych sieťach kde takmer všetky kryptomeny na trhu majú svoje zastúpenie.

Na trhu máme obrovské množstvo kryptomien a ich množstvo sa odhaduje práve v tejto chvíli približne na 22 tisíc kryptomien. 

Najznámejšia a najväčšia je Kryptomena Bitcoin ktorej kapitalizácia je k dňu písania článku 8.11.2022 tj. 378 miliárd amerických dolárov. 

Tu je rebríček TOP 10 Kryptomien na základe Aktivity na sociálnych sieťach:

1. Bitcoin BTC - 94 tisíc sledovateľov

2. Ethereum ETH - 58 tisíc sledovateľov 

3. Solana 15 tisíc sledovateľov 

4. Terra Classic 15 tisíc sledovateľov 

5. Shiba Inú 12 tisíc sledovateľov 

6. Pancake 10 tisíc sledovateľov 

7. Doge 9 tisíc sledovateľov 

8. Byby Doge 8 tisíc sledovateľov 

9. UniSwap 7 tisíc sledovateľov 

10. Cronos 7 tisíc sledovateľov 

Kryptomien je v dnešnej dobe obrovské množstvo, pričom treba byť neustále opatrný keďže v blízkej dobe obrovské množstvo kryptomien nemusí prežiť podobne ako sa dialo z mnoho technickými firmami v Dot com bubline. 

Popularita Funny Kryptomien na sociálnych sieťach je obrovská, pričom je dôležité overovať informácie a fakty keďže niektoré správy na sociálnych sieťach sa nemusia zakladať na pravde. 

V prípade, zakúpenia kryptomenien začnete mať zvyčajne otázku, ako bezpečne uschovať svoje kryptomeny, aby o ne neprišlo. Medzi najbezpečnejšie uschovanie kryptomien patrí Bitcoin trezor alebo Ledger. Na trhu sú
Krypto burzy fungujú celú dobu online a sú náchylné na útok alebo hacky. Už mnoho krát sa stalo, že Bitcoiny alebo iné kryptomeny boli...

Krypto trh zažíva obrovský výplach svojej hodnoty, čo môžme kľudne považovať za manipuláciu s cenou Kryptomien. Bitcoin, Ethereum nemajú žiadne problémy a ich ekosystémy fungujú v poriadku. Problémy majú aktuálne niektoré krypto burzy ktoré vo svojích finančných súvahach majú väčšie záväzky ako svoje aktíva prípadne aktíva všetkých investorov danej...

Najväčšia hodnota peňazí sa nachádza v Nehnuteľnostiach, Akciách, Dlhopisoch.... Tu je ich veľký prehľad:

Nehnuteľnosti s celkovou kapitalizáciou 326 biliónov dolárov dominujú celému trhu.
2. miesto patrí Dlhu ktorý atakuje astronomické hodnoty a to niečo málo cez 300 biliónov dolárov
Akcie sú v objeme 56 biliónov dolárov, pričom v aktuálnej dobe ich...