Ukážu sa tieto kryptomeny v plnej sile aj na cene do konca roka 2021?

22.08.2021
Michael van de Poppe, známy kryptomenový trader z Holandska sa iba nedávno na svojom Twitteri podelil s viac ako 110 000 followermi o svoj názor na to, ktoré altcoiny môžu zažiť skvelý rok. Van de Poppe sa zvyčajne pozerá na technickú analýzu a obchodovanie, pričom je sám obchodníkom a takisto edukátorom v tomto odvetví, avšak pri daných altcoinoch sa zamyslel taktiež aj nad fundamentálnymi aspektami. Aké mince a tokeny sa tak tomuto obchodníkovi pozdávajú pre rok 2021?

DeFi projekty. Presne do takejto kategórie spadajú kryptomeny ako Polkadot (DOT), Chainlink (LINK) či Cardano (ADA). Toto sú tri najväčšie a pravdepodobne aj najznámejšie kryptomeny, ktoré Michael van de Poppe zaradil do svojho portfólia.
 
Okrem tých očakávaných známych highcaps altcoinov, z ktorých sa samozrejme pozerá aj na ostatné ako Ethereum, Litecoin či Monero, sa Michael van de Poppe rozhodol vybrať práve vyššie spomenuté tri. Avšak čo si vybral z lowcap coinov či úplne nových a málo známych projektov? Tam je výber skutočne obrovský a preto môžu byť niektoré projekty vnímané ako čiastočne prekvapivé.