ZRX Token

20.02.2022

Token 0x (ZRX) je dostupný na mnohých kryptoburzách, vrátane dvoch najväčších centralizovaných búrz, Coinbase a Binance. Investori môžu tiež použiť burzy Gemini, OKEx a Crypto.com na obchodovanie s tokenom ZRX alebo, ak by ste radšej obchodovali prostredníctvom decentralizovanej burzy (DEX), tak môžeťe použiť Uniswap.

Riadenie

Držitelia tokenov ZRX môžu hlasovať o 0x zlepšovacích návrhoch (ZEIP), čo sú verejné návrhy na zmenu správania 0x inteligentných zmlúv vrátane ich parametrov. To by sa mohlo rozšíriť aj na návrhy nástrojov mimo reťazca, ak sa to týka spôsobu interakcie so zmluvami.

Každý token sa rovná jednému hlasu, takže počet tokenov, ktoré jednotlivec drží, určuje, akú hlasovaciu silu má. Snímka bloku Ethereum, ktorého overenie sa, čo najviac zhoduje s celým časovým rámcom hlasovania (zvyčajne sedem dní), uzamkne všetky odovzdané hlasy. Ak volič pred týmto momentom vyberie svoje tokeny z peňaženky, jeho hlasy nebudú zaregistrované. Toto uzamknutie zabezpečuje, že voliči sú vystavení finančným dôsledkom svojich rozhodnutí.

V poslednej dobe zažívame mnohé situácie napríklad ako je vysoká inflácia, európska kríza, problémy s dodávateľským reťazcom no celkový počet vlastníkov kryptomien sa zvýšil v roku 2022 o 39 % z 306 miliónov na 425 000 000 majiteľov.

V prípade, zakúpenia kryptomenien začnete mať zvyčajne otázku, ako bezpečne uschovať svoje kryptomeny, aby o ne neprišlo. Medzi najbezpečnejšie uschovanie kryptomien patrí Bitcoin trezor alebo Ledger. Na trhu sú
Krypto burzy fungujú celú dobu online a sú náchylné na útok alebo hacky. Už mnoho krát sa stalo, že Bitcoiny alebo iné kryptomeny boli...