Blog

Už viac ako 300 článkov z krypto sveta. V blogu nájdete krypto novinky, články, správy. Všetko zo sveta Blockchainu, Bitcoinu, Altcoinov... V sekcií blog nájdete aj veľké množstvo vzdelávacích článkov. 

Tak ako a nám zda pofiderný Onecoin, Bitconnect tak aj teraz upozorňujeme na projekt DaCoin. DasCoin má veľa otáznikov v projekte. Poslednú dobu sa rozhodol zmeniť meno na GeePower. Keď mal problém projekt Onecoin taktiež menil názov spoločnosti a dómeny na OneLife.

Rekordných 21% všetkých Bitcoinov sa nepohlo na účtoch. Táto nedotknutá zásoba je aktuálne na tomto novom ATH čísle. Toto vysoké číslo je pravdepodobne z toho dôvodu, že jeho viera je dosť vysoká najä v poslednej dobe. Bitcoin sa prirovnáva najmä ku zlatu.

Podľa nových prieskumov sa stále viac a viac investorov začína Hodlovať svoje Bitcoiny. Podľa prieskumu až 21% peňaženiek za posledných 6 mesiacov nehýbalo zo svojími kryptomenami.

Tak ako pri Bitcoine tak je aj pri Litecoine je halving. Halving znamená zníženie odmeny ťažby pri bloku. Doteraz bola pri Litecoine odmena za vyťažený blok 25 Litecoinov. Po novom od 5. Augusta to bude za blok len 12,5 Litecoina LTC.

Aj keď v tejto dobe Bitcoin klesá a ostatne altcoiny sú na minime ťažba najpopulárnejšej a najznámejšej kryptomeny Bitcoin je čoraz viac populárnejšia. Hahrate Bitcoinu je vyšší ako bol pri jeho takmer dvoj-násobnej cene v období krypto boomu.

Mnohé veľké banky a spoločnosti očierňujú Bitcoin z prania peňazí, no opak ukazuje pravdu, Najviac prepierania peňazí ako ukazujú štatistiky je práve cez dolár. Pre kriminalitu je práve voľba cez kryptomeny tá najhoršia kedže transakcie sa zaznamenavajú priamo na blockchain, ktoré si môže každý človek na svete okontrolovať online.

Obed s Warennom Buffetom sa odkladá, ktorý sa ma konať dnes. Obed je presunutý na neskôr a to z dôvodu, že Justin Sun náhle ochorel. Justin Sun plánoval práve W.B. vysvetliť práve výhody Blockchainu a použivanie tejto technológie práve v jeho firme Tron a BitTorente.

Futbalové kluby začínajú premýsľať o svojích prvý tokenov. Napríklad s tým rozmýšla aj futbalový klub AS Rím. AS Rím chce svoj token, ktorý plánuje vydať používať napríklad na volenie určitých vecí ako napríklad zmena loga, zmena pravidiel alebo podobne.

Kapitalizácia dnešného dňa dosiahla hodnotu 290 miliárd dolárov a Bitcoin dominancia je v poslednom období rekordná a to 65%. Po Bitcoine nasleduje Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash, Binance Coin, Tether, EOS a ďalšie.

Powell prirovnal Bitcoin k zlatu, no Donald Trump mu urobil neuveriteľnú reklamu keď ho zkritizoval pred obrovským publikom. Pri Bitcoine a kryptomenách je aj negatívna reklama pre krypto svet veľké pozitívum.

Bitcoin má už konečne v číne status ako legálny. Vlastníctvo Bitcoinu je v číne konečne legálne a v prípade poblémov budú majitelia chránený aj právnym systémomv tejto ázijskej krajine.

Počet blockchain patentov rastie po celom svete. Do Blockchainu začína investovať stále väčšie a väčšie množstvo spoločností. O blockchain sa zaujímajú aj spoločnosti ako Visa, Facebook, Bank of America a mnohé ďalšie technologické giganty.

India informovala, že v blízkej dobe chce zať s programom na reguláciu kryptomien. Po dnešnom pozitívnom vyhlásení z Číny tu máme menší pokrok v regulovaní v blízkom áziskom štáte - Indii. V tejto dobe už prebiehajú mnohé kroky ako napríklad jednanie rôznych menších bankscentrálnou bankou Indie aby pripravili jasné kroky na reguláciu krypto...

Video prečo Bitcoin môže dosiahnúť až 200 000dolárov v nasledujúcom Bull Rune. Bitcoin od začiatku rastie na cene cyklicky. Jeho cena začína narastať najmä vtedy, keď na trhu vzdnika Hype a prichádzajú novy investori.

Ark je inovatívny projekt založený vo Francúzku, ktorého cieľom je zjednotenie mnohých rozdielnych, predtým nekompatibilných blockchainových sieti. Zameriava sa an vytvorenie celého ekosystému spojených reťazcov virtuálnej siete s nekonečným množstvom prípadov použitia, čo robí Ark vysoko škalovateľným a flexibilným. Hlavný dôvod prečo môže byť Ark...

Kvě 31

Sharder

Sharder je distribuovaný protokol úložiska vyvinutý Sharder Foundation, so sídlom v Singapure. Aby sme boli schopní vysvetliť Sharderov reťazec, je dôležité, aby sme pochopili Sharder protokol. Sharder Protocol je distribuovaný ukladací protokol založený na reťazci založenom na blockchain 3.0. Je schopný byť nasadený vo všetkých verejných...

Ako boli zavádzané v minulosti technológie? Aká zložitá bola akceptácia áut pred 150-timi rokmi? Prečo majú mnohé banky problémy s touto najznámejšou kryptomenou a ostatnými altcoinami? Viac informácií vo videu.

Bitcoin halving v máji 2020 bude už tretí halving, ktorým táto mena prejde. Prvý krat halving prebehol v novembri 2012 a druhý krat v júli 2016. V oboch prípadov predchádzala silná vlna adopcie Bitcoinu.
V skratke povedané: Na základe tejto teórie by cena Bitcoinu mala po halvingu v máji 2020 vzrásť.
Počas prvého halvingu v roku 2012...

Krypto.sk : Kryptomeny správy, kryptomeny články, kryptomeny novinky, kryptomeny noviny, kryptomeny aktuálne, kryptomeny ceny, kryptomena, kryptomena bitcoin, kryptomena ethereum, kryptomena litecoin, krypto, krypto správy, krypto novinky, krypto články, krypto web, krypto magazín, krypto burza, krypto burzy, krypto zmenáreň, krypto zmenárne, bitcoin cena, bitcoin novnky, bitcoin články, bitcoin správy, bitcoin aktuálne, bitcoin kurz, bitcoin graf, bitcoin ťažba, bitcoin sk, blockchain správy, blockchain news, kryptomagazín, blockchain novinky.