Kryptomeny recenzie

Kryptomenové Recenzie o Bitcoine, Litecoine, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Chainlink, Monero, Binance Coin, EOS, Nem, Tezos, Cardano, Zcash, Neo, VeChain, IOTA a ďalšie a ďalšie altcoiny. Pri záujeme o kryptomenu je dobre ju poznať. 

Krypto novinky, krypto články a krypto správy - https://www.krypto.sk/blog/

Krypto články na tému vzdelávanie https://www.krypto.sk/vzdelavanie/

TRON je blockchainová platforma a kryptomena, ktorá si získala popularitu vďaka svojej orientácii na decentralizáciu internetu a podporné prostredie pre tvorcov obsahu. Tu je podrobná analýza kryptomeny TRON (TRX), zahrňujúca jej fungovanie, históriu, výhody, cenu, funkcie, obchodovanie a potenciál.


Solana je jedna z novších kryptomien na trhu, ktorá si rýchlo získala popularitu vďaka svojej inovatívnej technológii a vysokému výkonu. Tu je podrobná analýza kryptomeny Solana, zahŕňajúca jej fungovanie, históriu, výhody, cenu, funkcie, obchodovanie a potenciál:

BNB, pôvodne známy ako Binance Coin, je kryptomena vydávaná burzou Binance. Tu je detailná analýza kryptomeny BNB zahŕňajúca jej fungovanie, históriu, výhody, cenu, funkcie, obchodovanie a potenciál:

Kryptomena: Litecoin
Litecoin - Litecoin je druhá najstaršia kryptomena ktorá je nazývaná za celú dobu aj ako digitálne striebro. V tejto dobe jedna skupina krypto fanúšikov označuje už aj Ethereum ako digitálne striebro iná stále Litecoin. Litecoin prináša oproti Bitcoinu mnohé vylepšenia ako rýchlosť transakcií alebo cena transakcií. Aktuálne v...

Bitcoin Cash je kryptomena, ktorá bzdnikla forkom od Bitcoinu. BCH je aktuálne veľmi populárna kryptomena a v rebríčku kryptomien podľa kapitalizácie sa nachádza na 6. mieste. Ťažba Bitcoin Cashu je podobná ako pri Bitcoine a je tažiteľná.

Chainlink je kryptomena, ktorá získala veľkú pozornosť v poslednom čase, pričom jej kapitalizácia narastá od jej vzdniku roku 2017. Kapitalizácia kryptomeny Chainlink sa zvýšila od roku 2017 z hodnoty 100 miliónov dolárov na terajšiu kapitalizáciu čo je 5 miliárd dolárov. Cieľom Chainlinku je prepojiť bklockchain k infraštruktúre mimo blockchainu.

Ripple - XRP je centralizovaná mena/ kryptomena ktorej cieôm je zabezpečovať transakcie v globálnom meridle. XRP bola založená v roku 2012 spoločnosťou RippleNET.

Ethereum - Ether je druhá najznámejšia kryptomena. Založená bola v roku 2015 Vitalim Buterinom. Cieľom Etherea je vytvárať decentralizované aplikácie DApps na blockchaine. Popularita a cena Etherea v čase Boomu kryptomien vzrástla viac než stonásobne.

Bitcoin je najznámejšia, najpoužívanejšia a najväčšia kryptomena. Bitcoin svoje začiatky spustil v roku 2009, a založil ho takzvaný Satoshi Nakamoto z Japonska. Cieľom Bitcoina je priniesť revolúciu platieb do online priestoru. S obrovským množstvom výhod sa radí Bitcoin ako najpopulárnejšia kryptomena.