Blog

Už viac ako 600 článkov z krypto sveta. V blogu nájdete krypto novinky, články, správy. Všetko zo sveta Blockchainu, Bitcoinu, Altcoinov... V sekcií blog nájdete aj veľké množstvo vzdelávacích článkov. 

Všetky linky na registráciu a kúpu kryptomien: https://www.krypto.sk/nakup-kryptomien/

HDP Slovenska sa prepadlo najviac od roku 1996 a to o mínus 12%. Každá Slovenská rodina podľa odhadov prišla priemerne o 500euro, avšak reálne čísla môžu byť kľudne aj vyššie.

CEO najväčšej krypto burzy na svete Binance ponúka DeFi projektom možnosť zalistovať sa na krypto burzu. Táto možnosť prinesie možnosť ďalšiemu rastu a expanzii DeFi projektom.
Celková krypto menová kapitalizácia je na úrovni 346 miliárd dolárov. Bitcoin je na sume 10 600 usd a jeho dominancia predstavuje podiel 56,9%.

Bitcoin zažiari zarobili minulý mesiac rekordnú sumu a to 368 miliónov dolárov. Veľké investičné skupiny začínajú do krypto miningu investovať nemalé peniaze.

1. Nízke poplatky bez tretích strán. Poplatky za Bitcoin sú minimálne oproti bankám kde sa platí väčšinou podľa výšky transakcie v percentách zo sumy. Poplatky za odosielanie Bitcoin transakcie su v centoch no v priemere 2-3 doláre. Pri niektorých kryptomenách su poplatky v centoch.

Ripple - XRP je centralizovaná mena/ kryptomena ktorej cieôm je zabezpečovať transakcie v globálnom meridle. XRP bola založená v roku 2012 spoločnosťou RippleNET.

Občania Argentíny dôverujú kryptomenám omnoho viac ako Fiat menám. Argentínska mena a ekonomika sa už dlhšiu dobu zmieta v problémoch a preto sú kryptomeny veľkou príležitosťou.

Na krypto trh prichádza stále viac a viac investorov. V poslednej dobe boli zverejnené mnohé články krypto analytikov a spoločností, že stále viac a viac krypto nadšencov akumuluje kryptomeny. Počet adries nad 100 ETH a investorov, ktorí držia minimálne 1 BTC je taktiež na svojom vrchole.

Ethereum - Ether je druhá najznámejšia kryptomena. Založená bola v roku 2015 Vitalim Buterinom. Cieľom Etherea je vytvárať decentralizované aplikácie DApps na blockchaine. Popularita a cena Etherea v čase Boomu kryptomien vzrástla viac než stonásobne.

Bitcoin je najznámejšia, najpoužívanejšia a najväčšia kryptomena. Bitcoin svoje začiatky spustil v roku 2009, a založil ho takzvaný Satoshi Nakamoto z Japonska. Cieľom Bitcoina je priniesť revolúciu platieb do online priestoru. S obrovským množstvom výhod sa radí Bitcoin ako najpopulárnejšia kryptomena.

V krypto svete nieje týždeň kedy niekto neprišiel o svoje kryptomeny prípadne sa stal obeťou podvodu! Veľký dôraz treba brať na bezpečnosť svojích kryptomien. Na trhu sú už mnohé zariadenia cez ktoré si zabezpečíte bezpečné uloženie svojích kryptomien.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového
 

Krypto.sk : Kryptomeny správy, kryptomeny články, kryptomeny novinky, kryptomeny noviny, kryptomeny aktuálne, kryptomeny ceny, kryptomena, kryptomena bitcoin, kryptomena ethereum, kryptomena litecoin, krypto, krypto správy, krypto novinky, krypto články, krypto web, krypto magazín, krypto burza, krypto burzy, krypto zmenáreň, krypto zmenárne, bitcoin cena, bitcoin novnky, bitcoin články, bitcoin správy, bitcoin aktuálne, bitcoin kurz, bitcoin graf, bitcoin ťažba, bitcoin sk, blockchain správy, blockchain news, kryptomagazín, blockchain novinky.