Blog

Už viac ako 300 článkov z krypto sveta. V blogu nájdete krypto novinky, články, správy. Všetko zo sveta Blockchainu, Bitcoinu, Altcoinov... V sekcií blog nájdete aj veľké množstvo vzdelávacích článkov. 

Všetky linky na registráciu a kúpu kryptomien: https://www.krypto.sk/nakup-kryptomien/

Internetový prehliadač Brave zacina používať už 9milionov používateľov. Tento prehliadač práve odmeňuje svojích používateľov práve kryptomenou BAT.

Poďme sa pozriet na tie najväčšie a najznámejšie krypto peňaženky na ktorích je doterz naviac Bitcoinov. Na prekvapenie na najväčšej takpovediac najbohatšej bitcoin adrese je 151 000 bicoinov. Túto adresu vlastní známa krypto burza Huomi. Huomi peňaženka v prepočte na doláre predstavuje hodnotu 1,3 miliardy usd. Siedmou najväčšou peňaženkou je...

Podľa najnovšieho vyšetrovania podvodná kryptomena OneCoin obrala svojích investorov o 12 miliárd dolárov. Na západe sa malo jednať o sumu 4 miliardy dolárov a v Ázii to malo byť 6 miliárd usd plus ostatné krajiny.

Za najväčšou manipuláciou s cenou BTC Bitcoinu stojí vláda USA. Za touto správou stojí bývali člen komiesie pre obchodovanie ChristoferGiancarlo, podľa neho slov SEC veľmi dobre vedeli a plánovali, že cenu Bitcoinu zmanipulujú na dol.

Ruská ťažiarenská spoločnosť Rusian Mining Company má v pláne ťažiť 1/5 všetkých Bitcoinov. Celkovo plánuje vyťažiť Bitcoin v hodnote 500 miliónov dolárov. V budúcnosti môže Bitcoin dosiahnúť nové rekordy.

Nová vláda v Argentíne zabraňuje svojím obyvateľom nakupovať Bitcoin. V poslednej dobe vláda dovolila svojím občanom nakupovať mesačne Bitcoin za maximálne 200 dolárov. Táto správa sa dotkla mnohích ľudí v tejto krajine, ktorí si mysleli že BITCOIN BTC brali ako uchovávateľ hodnoty.

CEO Zimbabskej krypto burzy stratil Cold Wallet number a preto sa ku svojím 33 BTC nevedia dostať. Podobné problémy majú aj ine platformy a burzy. Preto odporúčame nespoliehať sa na krypto burzy ale najmä na cold wallet, trezor alebo ledger.

Bitcoin skupujú veĺké subjekty. Počet adries ktoré držia viac ako 1000 Bitcoinov sa zvýšil a predstavuje to teraz okolo 2000 adries. Adresy kde je uložených viac ako 10 000 no nie viac ako 100 000 Bitcoinov je v dnešnej dobe. Viac ako 100 000 BTC na účte majú len 3 adresy.

Bitcoin oslávil svoje 11-te narodeniny. V tejto dobe bol zverejnený Bitcoin White-Paper. Pri tomto údaje bola aj registrovaná dómena Bitcoin.org.

Bitcoin a Krypto news Október 2019. Za posledný týždeň sme zažili asi najrušnejší týždeň na trhu kryptomenie za posledný rok. Bitcoin náhle ešte pred týždeň klesol na 7500 dolárov a následne za jeden deň prekročil až 10 300 usd. Za posledným týždeň sa zvýšil aj objem obchodovania na platforme Bakkt. O bakkt je značný záujem a začínajú priťahovať aj...

Dokumentárny film LIBERTAS je sondou do sveta kryptotechnológií v Čechách a na Slovensku. Hľadá odpovede na otázky ako tieto technológie fungujú, aké výhody prinášajú, aké môže mať ich plošné rozšírenie dopad pre spoločnosť a jednotlivcov, a prečo je dôležité sa o ne zaujímať. Prináša vyjadrenia odborníkov z oblasti IT bezpečnosti, ekonómie,...

Bitcoin náhle stúpol o 15% a je aktuálne na sume 8500 dolárov. Podobne ako Bitcoin hore šli aj Altcoiny. Dominancia Bitcoinu je 66,6%. Ostatné kryptomeny šli hore v priemere približne o 10%.

Krypto predstavujú obrovské výhody a to najmä v rýchlosti transakcií. Napríklad v kryptomene rýchlosť transakcií je neuveriteľne rýchli a transakciu je možné spracovat aj za minútu. Pri bankách je to na Slovensku a Česku veľmi pomalé a trvá to minimálne deň alebo víkend. V západnej európe je to omnoho rýchlejšie v bankovom sektore.

Bitcoin je dar pre krajiny tretieho sveta povedal bývalý šef Google pre Afriku. Na poslednom summite zhodnotil výhody a obrovské plusy najväčšej a najznámejšej kryptomeny. Podľa neho Bitcoin predstavuje revolúciu do online platieb a je verejnosťou stále nepochopený.

Bitcoin hlási svoj ďalší pokrok a už má vyťažených viac ako 18 miliónov Bitcoinov. Najväčšia kryptomena Bitcoin sa pohybuje aktuálne na hodnote 8000 dolárov. Mnohí krypto investori a špekulanti sa pýtajú či je to predzvesť nového ATH pre kryptomenu Bitcoin - čakajú na rast ceny.

Bitcoin naďalej expanduje a stáva sa vo svete ešte viac známejším. Odteraz jeho výraz nájdete aj v Anglickom slovníku Oxford. V slovníku je odteraz zapísana aj skratka satoshi.

Jedna z najznámejších kryptomien na trhu Litecoin, ktorý je nazývaný aj ako digitálne striebro dnes oslavuje svoje 8. narodeniny. Informoval o tom Charlie Lee na svojom Twitter účte.

Bitcoin je už 10 rokov najväčšia a najznámejšia kryptomena na trhu a svoju dominanciu si pravdepodobne udrží aj v budúcnosti. Na krk jej v minulosti išiel Litecoin, Ripple alebo Ethereum no nepodarilo sa im ju predbehnúť v kapitalizácií.

Federal Reserved na stránke Los Angeles Times zverejnil správu že dennodenne začne uvoľňovať 60 miliárd dolárov. Na trh začnú uvoľnovať nové peniaze čo vytvorí opäť nové bubliny na trhu.

Baakt bol spustený pred pár týždňmi no cena Bitcoinu klesla. Mnohí analytici odhadovali nárast kryptomien. Bakkt bol spustený ráno 23. Septembra. Výpredaj kryptomien začal byť deň po jeho spustení. Z longov sa na burze stali shorty a celý krypto trh zaznamenal prepad.

Známe Messenger aplikácia ktorú využívajú stovky tisíc ľudí po celom svete tak ako sme pred nedávnom písali chystá svoju vlatnú kryptomenu TON. Cieľom TON u má byť prepojiť ich platformu a používať ju ako platobný prostriedok medzi používateľmi Telegramu.

Mnohí finanční veteráni odporúčajú investovať do kryptomien. Niektorí majú zaujimavé radi pre investorov a avoj názor zverejnili na stránke Cointelegraph. V prípade investovania 250dolárov mesačne. Osoba ktorá začne invetsovať v 25. rokov naakumuluje 876 tisic dolárov do svojích 6. rokov na dôchodok. V prípade sporenia v 35. roku je clovek schopný...

Jedna z najväčších neziskových organizácií UNICEFT oznámila, že začne príjmať dary aj pomocou kryptomien ako Bitcoin a Ethereum. Dotaraz príjmali dary aj podobné spoločnosti ale aj internetová spoločnosť WikiLeaks.

Krypto trh je na objeme 222 biliónov dolárov. Bitcoin ako najväčšia kryptomena je na sume 8 200 dolárov. Za BTC nasleduje Ethereum ETH, ktorého hodnota za coin je 180 usd. Treťou kryptomenou c rebríčku je XRP s cenou 27 dolárových centov.

Nasledujúci Bull Run Bitcoinu bude veľmi zaujimavý. Mnoho analytikov očáva veľa od najväčšej kryptomeny. Bitcoin sa nedá tlačiť no peniaze áno. Teraz Bitcoin stagnuje a drží sa na hodnote 8000 usd.

Rusko by chcelo regulovať Kryptomeny. Chcú kryptomeny rozdelovať do 3-och kategórií a to na: Technické tokeny, Virtuálny majetok a ICO . Technické tokeny budé Ethereum ... Virtualny majetok je Bitcoin, Litecoin... Stále narastá viac a viac krajín ktoré sú priateľské ku kryptomenám.

Krypto trh je na hodnote 222 miliárd dolárov a Bitcoin atakuje hranicu 8500 usd. Altcoiny dosť poklesli od spustenia Baaktu. Bitcoin dominancia je stále okolo 69%. Litecoin poklesol pod 60usd, XRP pod 25 centov, EOS pod 3 usd.

Japonská platforma LINE spúšťa kryptomenovú burzu. Line má aktuálne 80 miliónov používateľov a dostala aj licenciu. Podobne aj Facebook, Telegram a ďalšie platformy vstupjú na krypto trh.

Krypto.sk : Kryptomeny správy, kryptomeny články, kryptomeny novinky, kryptomeny noviny, kryptomeny aktuálne, kryptomeny ceny, kryptomena, kryptomena bitcoin, kryptomena ethereum, kryptomena litecoin, krypto, krypto správy, krypto novinky, krypto články, krypto web, krypto magazín, krypto burza, krypto burzy, krypto zmenáreň, krypto zmenárne, bitcoin cena, bitcoin novnky, bitcoin články, bitcoin správy, bitcoin aktuálne, bitcoin kurz, bitcoin graf, bitcoin ťažba, bitcoin sk, blockchain správy, blockchain news, kryptomagazín, blockchain novinky.