Blog

Už viac ako 600 článkov z krypto sveta. V blogu nájdete krypto novinky, články, správy. Všetko zo sveta Blockchainu, Bitcoinu, Altcoinov... V sekcií blog nájdete aj veľké množstvo vzdelávacích článkov. 

Všetky linky na registráciu a kúpu kryptomien: https://www.krypto.sk/nakup-kryptomien/

Robert Kiyosaki si myslí že v blízkej dobe príde prepad trhu na akciách, Bitcoine a kryptomenách. Podľa Róberta trh poklesne z dôvodu neistoty. Jeho rada je počkať na pokles a následne dokúpiť tieto aktíva keďže po každej búrke sa trh napraví.
Na krypto burzu Huobi bolo presunutých 400 miliárd dolárov v Bitcoine. Bitcoin taktiež v poslednej dobe...

V poslednej dobe veľké množstvo ľudí a spoločnosti sa zaujíma o technológiu Blockchain, Bitcoin a kryptomeny. Toto sú tie najdôležitejšie rady ako sa pohybovať v kryptomenách bez problémov

Preto je zaujímavé sledovať všetky trendy a novinky ktoré doba ponúka. Za posledné 2 dekády sme čelili veľkému množstvu noviniek najmä technologických. V poslednej dobe tu revolúciu predstavuje Bitcoin a kryptomeny.

Aktuálna krypto kapitalizácia 27. Októbra dosiahla 406 miliárd dolárov, čo znamená nárast o 4,2 percenta oproti včerajšiemu dňu. Bitcoin dosahuje hodnoty 13 667 dolárov a jeho sumu stúpa posledné dni. Denné volume je 87 miliárd dolárov. Denne DeFi volujeme je 3,5 miliardy dolarov a volume v Stablecoinoch dosahuje 51 miliardy dolárov.
Bitcoin...

Bitcoin ukázal svoju silu v plnej kráse. Najväčšia transakcia cez Bitcoin bola poslaná práve dnes. Jedná sa o sumu vo výške 1,15 miliardy dolárov je ekvivalent 88 857 Bitcoinov. Táto vysoká suma bola poslaná za minimálny poplatok 3,54 dolára. Bitcoin predstavuje revolúciu vo forme a poplatku transakcií, nieje Kontrolovaný žiadnou vládou, bankou...

Čínska centrálna banka pracuje na vývoji svojej digitálnej meny s mnohými veľkými spoločnosti ako je Alipay či Wechain. Centrálna banka plánuje tento pilotný projekt uviesť na trh čím skôr, pričom sa má digitálnym juanom platiť na viacerích miestach. Má sa jednať o letenky, čerpacie stanice potraviny...

Krypto.sk : Kryptomeny správy, kryptomeny články, kryptomeny novinky, kryptomeny noviny, kryptomeny aktuálne, kryptomeny ceny, kryptomena, kryptomena bitcoin, kryptomena ethereum, kryptomena litecoin, krypto, krypto správy, krypto novinky, krypto články, krypto web, krypto magazín, krypto burza, krypto burzy, krypto zmenáreň, krypto zmenárne, bitcoin cena, bitcoin novnky, bitcoin články, bitcoin správy, bitcoin aktuálne, bitcoin kurz, bitcoin graf, bitcoin ťažba, bitcoin sk, blockchain správy, blockchain news, kryptomagazín, blockchain novinky.