Blog

Už viac ako 500 článkov z krypto sveta. V blogu nájdete krypto novinky, články, správy. Všetko zo sveta Blockchainu, Bitcoinu, Altcoinov... V sekcií blog nájdete aj veľké množstvo vzdelávacích článkov. 

Všetky linky na registráciu a kúpu kryptomien: https://www.krypto.sk/nakup-kryptomien/

Ethereum ma na trh priniesť vylepšenie celej kryptomeny a ma to prejsť ešte tento rok. Ethereum 2.0 ma priniesť značne zlepšenie celého ekosystému.

Na Českom a Slovenskom trhu sa o Bitcoine začalo hovoriť po roku 2013 keď zaznamenal hodnotu 1000 dolárov a mnohí ho označovali ako podvod a bublinu.

Krypto projekt od najväčšej socialnej sieti Facebook - Libra prehodnocuje svoj projekt. Veľké množstvo partnerov prehodnotilo spoluprácu.

V Južnej kórií bude Litecoin podporovať 13 000 bankomatov. Výber kryptomen LTC Litecoin bude priamo do juhokorejskeho wonu. Adaptácia kryptomien sa zlepšuje každým mesiacom.

Litecoin LTC, ktorý mnohí krypto fanúšikovia poznajú aj pod názvom digitálne striebro je pripravený na jeho ATM expanziu. V tejto dobe je Litecoin v rebríčku ako TOP 7. kryptomena. V Kóreí môže v blízkej budúcnosti spustiť svoju expanziu v Ltc automatoch, jednať sa má o 13 000 ATMS.

Monero XMR prináša podľa nového protokola DANDEION++ nové pozitíva, ktoré prinesú viac bezpečnosti a súkromia do tejto kryptomeny. Monero tak ako Zcash a ďalšie privátne kryptomeny majú svoj potenciál úplneho súkromia.

Bitcoin Halving môže priniesť nárast ceny ale aj nemusí. Posledný Bitcoin halving prebehol v roku 2016 no rok po ňom Bitcoin zaznamenal ATH a jeho cena vtedy stúpla 29-krát.

Známy mobilny operátor Vodafone promuje Bitcoin vo svojej nedávnej reklame.

Jeden z najznamejších krypto fanúšikov a analytikov Mike Novogratz verí, že Bitcoin ako digitálne zlato môže dosiahnúť hranicu 20 000 dolárov do Bitcoin halvingu. Bitcoin Halving sa uskutoční v Máji tohto roka. Mike verí, že Bitcoin ako značka má potenciál dosiahnúť nové ATH - sumu až 20 tis usd a to podˇa neho presne do Halvingu.

Krypto.sk : Kryptomeny správy, kryptomeny články, kryptomeny novinky, kryptomeny noviny, kryptomeny aktuálne, kryptomeny ceny, kryptomena, kryptomena bitcoin, kryptomena ethereum, kryptomena litecoin, krypto, krypto správy, krypto novinky, krypto články, krypto web, krypto magazín, krypto burza, krypto burzy, krypto zmenáreň, krypto zmenárne, bitcoin cena, bitcoin novnky, bitcoin články, bitcoin správy, bitcoin aktuálne, bitcoin kurz, bitcoin graf, bitcoin ťažba, bitcoin sk, blockchain správy, blockchain news, kryptomagazín, blockchain novinky.