Blog

Už viac ako 500 článkov z krypto sveta. V blogu nájdete krypto novinky, články, správy. Všetko zo sveta Blockchainu, Bitcoinu, Altcoinov... V sekcií blog nájdete aj veľké množstvo vzdelávacích článkov. 

Všetky linky na registráciu a kúpu kryptomien: https://www.krypto.sk/nakup-kryptomien/

Ethereum v poslednej dobe zažíva nárast používateľov svojej peňaženky. Podobne sa číslo zvyšuje aj pri iných kryptomenách.

Binance pridáva obchodovanie P2P aj pre Indiu. P2P v poslednej dobe na najväčšej burze sveta začalo sa implementovať do celého sveta.

CEO krypto burzy Bitmex si myslí že táto kríza prinesie neuveriteľnú príležitosť pre krypto trh už v blízkej dobe.

V Číne neustále rastie počet patentov na technológiu Blockchain. V poslednej dobe toto číslo narástlo o 212 žiadosti. Blockchain prinesie do sveta novú revolúciu ktorá zmení veľa vecí v spoločnosti.
Známy spisovateľ Robert Kiyosaki propaguje v poslednej dobe Bitcoin. Robert je podnikateľ ktorý napísal niekoľko kníh ako Bohatý otec chudobný otec...

Ethereum ma na trh priniesť vylepšenie celej kryptomeny a ma to prejsť ešte tento rok. Ethereum 2.0 ma priniesť značne zlepšenie celého ekosystému.

Na Českom a Slovenskom trhu sa o Bitcoine začalo hovoriť po roku 2013 keď zaznamenal hodnotu 1000 dolárov a mnohí ho označovali ako podvod a bublinu.

Krypto projekt od najväčšej socialnej sieti Facebook - Libra prehodnocuje svoj projekt. Veľké množstvo partnerov prehodnotilo spoluprácu.

V Južnej kórií bude Litecoin podporovať 13 000 bankomatov. Výber kryptomen LTC Litecoin bude priamo do juhokorejskeho wonu. Adaptácia kryptomien sa zlepšuje každým mesiacom.

Litecoin LTC, ktorý mnohí krypto fanúšikovia poznajú aj pod názvom digitálne striebro je pripravený na jeho ATM expanziu. V tejto dobe je Litecoin v rebríčku ako TOP 7. kryptomena. V Kóreí môže v blízkej budúcnosti spustiť svoju expanziu v Ltc automatoch, jednať sa má o 13 000 ATMS.

Krypto.sk : Kryptomeny správy, kryptomeny články, kryptomeny novinky, kryptomeny noviny, kryptomeny aktuálne, kryptomeny ceny, kryptomena, kryptomena bitcoin, kryptomena ethereum, kryptomena litecoin, krypto, krypto správy, krypto novinky, krypto články, krypto web, krypto magazín, krypto burza, krypto burzy, krypto zmenáreň, krypto zmenárne, bitcoin cena, bitcoin novnky, bitcoin články, bitcoin správy, bitcoin aktuálne, bitcoin kurz, bitcoin graf, bitcoin ťažba, bitcoin sk, blockchain správy, blockchain news, kryptomagazín, blockchain novinky.