Bahamy chcú byť hlavným centrom Blockchainu

02.12.2018

Po nedávnom informovaní z Malty to vyzerá, že bude mať nového konkurenta v Blockchain smerovaní. Bahamy sú ostrovný národ, ktorý chce čím skôr začať s implementácouBlockchainu, s cieľom zabezpečiť rast ekonomiky v najbližších rokoch.

Nassau Guardian hovorí, že chcú vývojárom prestieť koberec s mnohými výhodami, s cieľom zviditeľniť Bahamy na mape Blockchainu.

Zakladateľ Karibskej Blockchain asociácie sa vyjadril následne: Blockchain je technológia, ktorá je viditeľná ako ďalší krok v internetovej a finančnej technológií, čo mnohý popisujú ako WEB 3.0. Táto veľká príležitosť s použitím technológie zlepší verejné a súkromné služby v krajine. Okrem toho vývojári sú veľmi žiadaný v tomto odvetví, a to garantuje prístup k veľmi dobre plateným pracovným príležitostiam.

Následne vysvetľuje, ako Karibská Blockchainová Asociácia plánuje byť časťou tejto digitálnej revolúcie.

Jedným z našich cieľov je vytvoriť niekoľko asociácií s Blockchain vývojármi. Tento cieľ je pre nás extrémne dôležitý v podmienkach softvérovej infraštruktúry.

Deleveaux nakoniec oznámil, že Karibská Blockchainová Asociácia bude spolupracovať s Inter-Americkou Vývojovou bankou a Univerzitou v Bahamách. V dodatku ešte spomenul, že 25 bahamských občanov bude môcť absolvovať dvoj denný vývojársky kurz. Kto úspešne absolvuje kurz dostane certifikát. Takto získajú do asociácie nádejných a šikovných vývojárov a spolupracovníkov.