BITCOIN je do budúcna Bullish

25.10.2021

Správ o tom, čo všetko by mohlo mať pozitívny dopad na cenu, je aktuálne veľa. A aj to je jeden z ďalších faktorov, ktorý určite treba do tejto"rovnice" zakomponovať. Veľmi bullish sentiment totižto má moc sám o sebe vytlačiť cenu najväčšej kryptomeny vyššie. A pokiaľ to spojíte ešte s takými novinkami, aké sme tento týždeň zažili, tak sa nikto nemôže čudovať, že Bitcoin prekonal svoje ATH.

Momentálne asi nenájdete nejaké negatívne správy o tom, prečo by Bitcoin bol zlý pre životné prostredie, kde všade bol zakázaný a podobne. Aj to všetko patrí ku bull marketu, ktorý určite môžeme sledovať v priamom prenose. Pre tých, ktorí sú v tomto svete už dlhší čas ide určite o veľmi príjemný pohľad a preto treba povedať, že si ho treba aj užiť. Najbližšie mesiace môžu byť extrémne pozitívne, pretože po mesiaci Uptober sa očakáva Moonvember, kedy podľa niektorých analytikov budeme môcť útočiť na 100 000 dolárov. Napriek tomu ale taktiež treba ostať nohami na zemi, pretože kryptomeny neustále dokazujú, že sú jednoducho nevyspytateľné. 

Krypto burzy fungujú celú dobu online a sú náchylné na útok alebo hacky. Už mnoho krát sa stalo, že Bitcoiny alebo iné kryptomeny boli ukradnuté z búz. V poslednej dobe sa taktiež stretávame s veľkým množstvom takýchto útokov a následných odcudzení kryptomien.