Bitcoin novinky 10. Apríl 2021 - Krypto trh preskočí trh zo zlatom myslí si známa burzová analytička, Gucci a ostatné luxusné značky začínajú s NFTs, Casanova podpísalo spoluprácu s vládou Etiópie, Akon chce svoje mesto spustiť do roku 2036

10.04.2021
Známa burzová analytička Cathe Wood verí že bitcoin trh preskočí trh zo zlatom v priebehu pár rokoch. Hodnota kryto trhu je aktuálne niečo cez 1 bilión dolárov. Trh zlata dosahuje hodnotu 10 biliónov dolárov.

CEO spoločnosti Cardono oznámil o podpísaní dohody s Ethiópskou vládou. Ethiopska vláda je pripravená začať používať Cardno Blockchain už teraz. Cieľom krajiny je zlepšiť finančné prostredie práve pre svojích občanov. 
Luxusné značky sa čoraz viac začínajú zaujímať o krypto a blockchain ktoré im pomôžu v napredovaní. Tentoraz chce spoločnosť GUCCI začať s NFTs. Módne kolekcie sa môžu ľahšie predávať a rýchlejšie. GUCCI zahájila spoluprácu zo spoločnosťou NEUTO.
Spevákone mesto Akon v Ugande sa má vybudovať do roku 2036. Celé mesto tak má byť vybudované na Smart technológiách plus na Blockchaine. Plán speváka Akona je priniesť aj vlastnú kryptomenu svetu.