Bitcoin podľa Mika Brocka sa stane hlavnou menou internetu

03.09.2021

Generálny manažér TBD, Mike Brock verí, že Bitcoin bude hlavnou menou internetu. Rovnako však tvrdí, že ak chceme, aby sa BTC stalo zdravým globálnym systémom pre každého, je potrebné dosiahnuť isté ciele. Opäť tak naráža na proces získavania (nákupu) BTC za FIAT, ktorý aktuálne zahŕňa využitie služieb centralizovanej platformy, čo považujú za problém.

Zatiaľ nie je známe žiadna roadmapa vývoja a spustenia TBD a ostáva nám tak iba predstava o tom, čo spoločnosť buduje spolu s nedávno oznámenou hardvérovou peňaženkou.
 Decentralizované burzy majú z pohľadu používateľov jednu nevýhodu a tou je nemožnosť nákupu priamo za FIAT. Poskytujú iba možnosti výmeny krypto-krypto, čo môže predstavovať problém pre nováčikov. Je to spôsobené tým, že integrácia klasických FIAT vstupov si vyžaduje aplikáciu KYC postupov. Budeme ostro sledovať, ako sa im podarí tento problém vyriešiť. Predstavitelia spoločnosti avizujú zameranie na Bitcoin a nie je sa veľmi čo čudovať, nakoľko Dorsey tvrdí, že všetky ostatné kryptomeny sú nanič.