Blockchainová hra Sandbox

20.02.2022

Softvér Sandbox využíva Ethereum blockchain na sledovanie vlastníctva digitálnych LAND a NFT aktív na jeho uplatňovanie. Používatelia sa zapájajú do ekosystému pomocou Ethereum peňaženiek, ktoré držia SAND tokeny.

Vývojári môžu bezplatne inovovať v rámci platformy Sandbox tým, že navrhujú animácie a interakcie, ktoré majú skúsenosti s ich virtuálnymi nehnuteľnosťami pomocou nástrojov VoxEdit a Game Maker.

Voxel Editor - používatelia môžu vytvoriť voxely, najmenšiu jednotku trojrozmerného dizajnu, navrhnúť a priniesť ju na životné výtvory, ako je flóra, fauna a zariadenia orientované na avatarov.

Game Maker - Nástroj, ktorí umožňujú používateľom vybudovať 3D hry na ich pozemku, pomocou aktív, ktoré vytvorili alebo kúpili na trhu.

Používatelia môžu pridať svoje výtvory na Sandbox Marketplace, kde sú registrované ako tokeny ERC1155 na Ethereum blockchaine. Tieto aktíva sa potom môžu zakúpiť a predávať pomocou SAND.

V poslednej dobe zažívame mnohé situácie napríklad ako je vysoká inflácia, európska kríza, problémy s dodávateľským reťazcom no celkový počet vlastníkov kryptomien sa zvýšil v roku 2022 o 39 % z 306 miliónov na 425 000 000 majiteľov.

V prípade, zakúpenia kryptomenien začnete mať zvyčajne otázku, ako bezpečne uschovať svoje kryptomeny, aby o ne neprišlo. Medzi najbezpečnejšie uschovanie kryptomien patrí Bitcoin trezor alebo Ledger. Na trhu sú
Krypto burzy fungujú celú dobu online a sú náchylné na útok alebo hacky. Už mnoho krát sa stalo, že Bitcoiny alebo iné kryptomeny boli...