Ďalšia spoločnosť ktorá podporuje krypto adopciu

22.09.2021

Rast adopcie či využitia aj týchto kryptomien je určite pozitívny, pretože nie všetko môže byť stále iba o Bitcoin (i keď by sa to možno maximalistom tak páčilo). Pravdou na teraz ale je, že kryptomenovému svetu stále Bitcoin určite vládne, ale aj takéto správy zo strany spoločností Bitcoinu určite nijako neuškodia. Práve naopak, môžu mu priniesť zdravú konkurenciu, ktorá je veľmi potrebná na to, aby sa kryptomenový svet celý hýbal vpred.

Určite tým nechceme povedať, že treba podporovať všetky kryptomeny a dúfať v to, že spoločnosti ako AMC budú prijímať akýkoľvek shitcoin. To ani zďaleka nie. Ale neúprosným faktom je, že práve Litecoin, Ethereum či Bitcoin Cash sú časom overené "klasiky," ktoré jednoducho v kryptomenovom svete majú svoje miesto a tak je dobré vidieť, že aj ich utilita rastie aj práve vďaka spoločnosti, ako je AMC Entertainment.

Krypto burzy fungujú celú dobu online a sú náchylné na útok alebo hacky. Už mnoho krát sa stalo, že Bitcoiny alebo iné kryptomeny boli ukradnuté z búz. V poslednej dobe sa taktiež stretávame s veľkým množstvom takýchto útokov a následných odcudzení kryptomien.