Krypto 11.1.2021 - Autor kníh Róbert Kiyosaki odporúča nakupovať Bitcoin potom čo Biden začne tlačiť peniaze do ekonomiky, V DeFi projektoch je uzamknutých viac ako 23 miliárd dolárov kapitálu, Americký investor Bill Millera predikuje cenu Bitcoinu, že zh

11.01.2021
Americký investor Bill Miller je presvedčený že Bitcoin cena porastie ešte o 100 percent. BITCOIN podľa Billa v priebehu 12 až 18 mesiacov poskočí o 50 až 100 percent.

V DeFi krypto projektoch je uzamknutý kapitál v hodnote viac ako 23 miliárd dolárov. DeFi projekty sú zaujímavý finančný asset v kryptomenách a za posledný rok ich hodnota stakingu raketovo stúpa. 

Jeden z najznámejších autorov o peniazoch, podnikaní , investovaní Robert Kiyosaki odporučil nakupovať Bitcoin hneď ako Biden začne tlačiť nové ničím nekryté peniaze do ekonomiky. Bidenova administrácia chce začať zo stimulmi čím skôr a to podľa Róberta narobí veľké problémy v ekonomike. Pri vkladaní stimulov do ekonomiky narastajú veľké rozdiely v príjmoch v spoločnosti čo má negatívne dôsledky.