Krypto 11.1.2021 - Autor kníh Róbert Kiyosaki odporúča nakupovať Bitcoin potom čo Biden začne tlačiť peniaze do ekonomiky, V DeFi projektoch je uzamknutých viac ako 23 miliárd dolárov kapitálu, Americký investor Bill Millera predikuje cenu Bitcoinu, že zh

Americký investor Bill Miller je presvedčený že Bitcoin cena porastie ešte o 100 percent. BITCOIN podľa Billa v priebehu 12 až 18 mesiacov poskočí o 50 až 100 percent.

V DeFi krypto projektoch je uzamknutý kapitál v hodnote viac ako 23 miliárd dolárov. DeFi projekty sú zaujímavý finančný asset v kryptomenách a za posledný rok ich hodnota stakingu raketovo stúpa. 

Jeden z najznámejších autorov o peniazoch, podnikaní , investovaní Robert Kiyosaki odporučil nakupovať Bitcoin hneď ako Biden začne tlačiť nové ničím nekryté peniaze do ekonomiky. Bidenova administrácia chce začať zo stimulmi čím skôr a to podľa Róberta narobí veľké problémy v ekonomike. Pri vkladaní stimulov do ekonomiky narastajú veľké rozdiely v príjmoch v spoločnosti čo má negatívne dôsledky.