Krypto 14.1.2021 - Bitcoin sa stane stabilnejší keď naň prídu ďalší inštitucionálny investori hovorí Goldman Sachs, Čínska nemocnica začína na Blockchain zapisovať nové patenty, CEO Twitter sú myslí že Bitcoin je lepšia forma decentralizácie, Polkadot max

15.01.2021
Kryptomena Polkadot dosiahla svoje nové maximum a stala sa 5. najväčšou kryptomenou na trhu. Cena tejto kryptomeny tak dosiahla hodnotu 12,65 dolára. Celková kapitalizácia tak dosiahla hodnotu 10 miliárd dolárov.

Twitter SEO sa vyjadril že Bitcoin predstavuje lepší model decentralizácie. Bitcoin by podľa neho mal predstavovať na internete fundamentálny systém a mal by byť čím skôr adoptovaný. 

Čínska nemocnica začala zapisovať na Blockchain nové medicínske patenty. Podobné kroky začnú nasledovať aj mnohé ďalšie nemecnice v Číne. Blockchain tak bude mať široké využitie aj v medicíne. 

Bitcoin sa stane stabilným aktívnom zatiaľ čo do neho investujú mnohí inštitucionálny investori. Aktuálne sa jedná len o 1 percentný podiel ktorý má neskôr nárast uzatvára Goldman Sachs.