Krypto 2.12.2020 - CEO spoločnosti Paypal si myslí že krypto už môže ísť do mainstreamu, Bitcoin zachraňuje Venezuelu, Počet aktívnych Bitcoin adries dosiahol za posledný mesiac číslo 19,6 milióna, Visa a Blockfi pripravujú krypto na expanziu kariet

02.12.2020
Visa a Blockfi sa pripravujú zo svojími partnermi na kryptomenové bankové karty. Tento krok má viesť k masívnej adopcii digitálnych aktív v čo najbližšom čase.

Krypto kapitalizácia sa pohybuje na úrovni 560 miliárd dolárov, denné volume reprezentuje 240 miliárd usd. Cena Bitcoinu BTC je 19 000 dolárov a dominancia stále narastá a je 62,6 percenta celého krypto trhu. 

Mesačný počet aktívnych Bitcoin adries dosiahol nový rekord a atakuje 20 miliónov. Za minulý mesiac sa do Bitcoin peňaženiek prihlásilo 19.6 milióna používateľov. 

Nová verzia IOTA peňaženiek má zlepšiť bezpečnosť. IOTA priniesla na trh novú verziu peňaženky s názvom Firefly ktorá nahradí Trinity. 

Bitcoin ťažba zachraňuje Venezuelu a podobné krajiny ktoré majú veľké problémy s ekonomikou. Ťažiarom kryptomeny Bitcoin vyhovuje zvýšená cena a dopyt po Bitcoine v poslednom období. 

CEO Paypalu Dan Schulman očakáva a je pripravený na začatie masívnej kryptomenovej propagácie v mainstreame. Dan vidí veľkú perspektívu najväčšej kryptomeny Bitcoin a očakáva cenu že vyleti až na 100 tisíc dolárov.