Krypto 21.3.2021 - Krypto zaznamenalo veľký medzník, Bitcoin je 3. najväčšia mena sveta, 8,2 percenta Etherea je uzamknutá v DeFi, Autor knihy Bohatý otec chudobný otec Róbert Kiyosaki povedal že Bitcoin sú ozajstné peniaze, Banky investujú do Krypto búrz

21.03.2021
Banky začínajú čoraz viac investovať do trhu aktív kryptomien. Kryptomeny za posledný spravili veľký krok vpred a ich trend má naďalej pokračovať. Veľká banka Morgan Stanley chce investovať približne 50 miliárd dolárov do krypto búrz ako Binance alebo Bithumb.

Robert Kiyosaki známy autor približne 20 kníh o finančnom vzdelávaní si myslí že Bitcoin sú ozajstné peniaze. Róbert Kiyosaki dlhú dobu odporúča investovať do Bitcoinu a zlata. 

Aktuálne 8,2% Etherea je práve uzamknute v DeFi. Je to približne 9,2 milióna ETH čo je pri dnešnej kapitalizácií okolo 17 miliárd dolárov. 

Treťou najväčšou menou sveta sa stal Bitcoin. Pred Bitcoinom už je len mena Euro a Dolár. Bitcoin predbehol japonský jen v tej chvíli ako jeho hodnota dosiahla cenu 59 tisíc dolárov. 

Známy krypto token Brave je dostupný už aj na burze Binance. 

Coinshares známy krypto fond naakumuloval za prvý kvartál kryptomeny v hodnote 4,2 miliardy dolárov. Toto je veľký míľnik v krypto svete a takúto sumu sa nepodarilo za tak krátku dobu na akumulovať žiadnej svetovej spoločnosti s kryptomenami.