Krypto 22.3.2021 - Ethereum Blockchain je viac efektívny ako Bitcoin hovoria v Bank America, Futbalový klub Manchester City ide robiť svoj token, Bitcoin je väčší ako Visa Paypal a Mastercard spoločne, Bitcoin bude v Kanade ako rezervný fond, V Miami chcú

22.03.2021
V Miami chcú aby sa dane platili aj cez Bitcoin. Taktiež v tejto krajine chcú spraviť aj novú legislatívu pri ktorej by mohli zamestnanci dostávať plat aj v Bitcoine. Cieľom je priniesť implementáciu a akceptáciu kryptomien v Miami regióne.

Kanadská spoločnost ktorá spravuje aj fond pridala do svojho portfólia aj kryptomenu Bitcoin. Bitcoiny boli nakúpené cez  burzu Kraken a v blízkej dobe chce táto spoločnosť pokračovať v ďalšom nákupe. 

Bitcoin je teraz väčší ako 3 najväčšie platobné spoločnosti Paypal, Visa a Mastercard. Kapitalizácia Visa je 450 miliárd usd, kapitalizácia Mastercard 351 miliárd a Paypal približne 220 miliárd. 

Futbalový klub Manchester City ide spúšťať pre fanúšikov nový token. Token bude postavený cez platformu Chiliz. Výhodou tokenu bude možnosť rezervácie VIP vstupov.... 

Analytička Nemeckej banky a Francúzka ekonómka Marion Laboure si myslí že Bitcoin už nemôže byť ignorovany, keďže sa stal 3. najväčšou menou sveta. 

Ethereum Blockchain je viac efektívny ako Bitcoin hovoria v Bank of America. Ethereum Blockchain sa v poslednej dobe zlepšuje a poriadne sa na ňom pracuje.