Krypto 26.3.2021 - Brazília zahájila prvé Bitcoin ETF, Počet denných aktívnych Litecoin adries stúpol 6 krát za posledný rok, Počet krypto transakcií vzrástol v Indii o 30%, Róbert Kiyosaki vidí Bitcoin ako úložisko hodnoty, Množstvo Ethereií na burzách

26.03.2021
Množstvo kryptomeny Ethereum ETH na krypto burzách je na rekordnom minime. Veľké subjekty firmy ale aj fondy svoje kryptomeny naďalej sťahujú na bezpečnejšie offline peňaženky. Preto je potrebné dbať na bezpečnosť kryptomien a používať najmä hardverové krypto peňaženky.

Bitcoin sú reálne peniaze hovorí Róbert Kiyosaki. Róbert je autorom približne 20 kníh o finančnom vzdelávaní. V poslednom podcaste hovorí že Bitcoin zabezpečí v budúcnosti šťastie a spokojnosť, keďže svet čakajú neľahké časy. 

Počet Krypto transakcií v Indii len za posledný rok vzrástol približne o 30 percent a posledné roky neustále narastá popularita kryptomien aj v tejto Ázijskej krajine. 

Počet denných aktívnych Litecoin adries stúpol 6 krát za posledný rok. Litecoin naďalej akumulujú fondy ako Grayscale a ostatný najmä väčší investori. Aktuálna cena LTC dnes je pod 200 usd. 

ETF má budúcnosť a čoraz viac krajín sa doňho začína zapájať. ETF už bude odteraz aj v Brazílii a krypto trh zažije ešte väčšiu popularitu a kapitalizáciu.