Krypto 9.12.2020 - Londýnske banky sa pripravujú na obchodovanie s kryptomenami na ich platformách, Svetová Bitcoin adaptácia, Bitcoin kapitalizácia bude rovnaká ako kapitalizácia Zlata, 2. Najväčšia banka Španielska o mesiac bude podporovať kryptomeny...

09.12.2020
Londýnske banky sa pripravujú na obchodovanie s kryptomenami cez ich platformy. Služba má byť zo začiatku pre inštitucionálnych investorov a neskôr pre ostatných klientov.

Podľa Willy Woo nastáva svetová adaptácia Bitcoinu. Aktuálne do kryptomien investovalo alebo niečo má okolo 120 miliónov ľudí. Toto číslo nedosahuje ani 2% celkovej svetovej populácie. Podľa Woo v blízkej dobe nastane veľké naskakovanie ľudí do Bitcoinu a nebude trvať dlho kým kryptomeny bude používať 10% svetovej populácie. 

Bratia Winklevossovci očakávajú že sa vyrovná celková kapitalizácia Zlata ku kryptomenám. Kryptomeny podľa bratov Winklevossovcov čakajú dobré časy. Cameron a Tyler vypočítali že Bitcoin dosiahne hodnotu až 500 tisíc dolárov. 

Druhá najväčšia banka Španielska bude už ďalší mesiac ponúkať pre klientov nákup a predaj kryptomien. Po Paypale takto začínajú robiť mnohé veľké banky sveta.