Krypto článok dňa 8. Máj

08.05.2019

Spoločnosť PayPal spolupracuje s Microsoftom na mnohých blockchain vylepšeniach. Obe spoločnosti majú medzi sebou niekoľko spoluprác. Projekty zahrňajú aj získavanie preferencií od svojích zákazníkov, pripojenie zariadení na internet v ich prevádzkach, sledovanie dorucenia kávy..

Dominancia kryptomeny Bitcoin naďalej rastie a dosiahla už takmer 56 a pól percenta. Bitcoin stojí takmer 6000 dolárov a ceny altcoinov klesajú. Teraz rastie dominancia Bitcoinu neskôr bude dominancia klesať ako sme videlu už niekoľko desiatok krát doteraz v krypto markete.

Krypto burza Binance bola hacknutá o 40 milíonov dolárov,, čo je približne 7000 bitcoinov. Bol to koordinovaný útok, hackerom sa podarilo prelomiť rôzne ochrany tejto burzy. Binance svojím používateľom slubuje, že im financie ktoré majú na účte im zostanú. Táto kryptomenová burza na 7 dní pozastavila príjmanie a odosielanie na burzu a z burzy. Binance má doteraz jednu z najlepších bezpečností no ako vidíme bola prekonaná, CZ pravdepodobne bude vylepšovať ochranu tejto krypto burzy.