Krypto investor Eric Dalius hovorí, že býči trh môže začať čosko

10.12.2018

Kryptomenový investor Eric Dalius hovorí, že virtuálne meny budú rásť v najbližších rokoch. Eric je expert v oblasti marketingu a nehnuteľnosti, uviedol že kryptomeny dlhšiu dobu klesali, ale býčitrend môže byť veľmi blízko.

Bitcoin už zažil mnohé medvedie a býčie trhy. Napríklad v roku 2011 sa cena dostala na 32 dolárov za mincu, pričom v roku 2012 klesla na hodnotu približne 2,5 dolára, čo je pokles okolo 94%. V roku sa situácia vyhrotila a Bitcoin dosiahol neuveriteľných 20 000 dolárov. V tejto dobe Bitcoin stratil 80%svojej hodnoty, takže situácia je veľmi podobná ako po minulé roky.

Dlhodobé predikcie na Bitcoin dáva aj mnoho analytikov ako John McAfee, TimDraper, Max Keiser, ale aj Michael Novogratz. Existujú aj ďalšie predikcie napríklad od Hardvarského profesora Kena Rogof, ktorý uviedol, že Bitcoin v budúcnosti môže dosiahnuť 100 až 100 000 dolárov podľa okolnosti. Max Keiser, ktorý sa zaujíma financiami, ekonomikou alebo drahými kovmi odhaduje, že Bitcoin dosiahne úroveň 100 000 dolárov. V roku 2016 Max odhadoval BTC na 5 000 dolárov, čo sa aj stalo.

Analytici sa domnievajú, že trh dosahuje dna a Bitcoin by kľudne mohol rásť v roku 2019, keď bude schválený ETF alebo SEC.

Napriek tomu profesionálny a skúsený investor Dalius spomenul, že je vhodný čas na nákup Bitcoinu. Kryptomena Bitcoin sa mu pozdáva a má veľké množstvo výhod. Už teraz je možné aj za túto kryptomenu kúpiť nehnuteľnosť alebo auto. Eric Dalius je presvedčený, že v budúcnosti trh kryptomien bude rásť a stane sa súčasťou oblasti cenných papierov.