Krypto - Miliardy uncí zlata sa presúvajú do Bitcoinu tvrdí analytik JP Morgan, Nigel Farage verí Bitcoinu, Spoluzakladateľ firmy Apple Steave Wozniak naskakuje do krypto trhu a investuje do technológií Bitcoin, VeChain ide bojovať voči kovidu - Krypto

07.12.2020
Nedávna kampaň od GRAYSCALE ktorá začala vo veľkých médiach s názvom Predaj Zlato Kupuj BITCOIN. Veľké množstvo ľudí podľa posledných informácií aj zlato predalo a nakúpilo práve Bitcoin BTC. Je otázne či cena Bitcoinu ktorá dosiahla posledný týždeň svoje ATH si udrží svoju hodnotu aj nasledujúce týždne.

Nigel Farage z UK vidí Bitcoin veľmi pozitívne. Nigel verí najväčšej kryptomene a môže v kríze rásť na cene a udržať hodnotu peňazí v nej. 

Zakladateľ spoločností Apple Steave Wozniak naskakuje do krypto trhu a investuje do Bitcoinu a technológie Blockchain. Steave oznamuje že spúšťa aj svoj token WOZX ktorý bude podporovať nové technológie. 

Čínsky online obchod JD bude akceptovať čínsky digitálny Juan. Pri nákupe bude dávať zákazníkom späť bonus vo forme digitálneho juanu.