Krypto novinky 10.10.2019

10.10.2019

Mnohí finanční veteráni odporúčajú investovať do kryptomien. Niektorí majú zaujimavé radi pre investorov a avoj názor zverejnili na stránke Cointelegraph. V prípade investovania 250dolárov mesačne. Osoba ktorá začne invetsovať v 25. rokov naakumuluje 876 tisic dolárov do svojích 6. rokov na dôchodok. V prípade sporenia v 35. roku je clovek schopný naakumulovať 375 tisíc dolárov. A v prípade začatia sporenia v 45. roku je to 65. teho roku možné našporiť 148 tisíc dolárov. Tieto zhodnotenia sú pri 8% odhade rastu. 

Kryptomena Maker ktorá sa nachádza v TOP 50 kryptomien sa chystá upgradovať svoje logo. 

Mnoho bankárov začínajú kritizovať cash a vadí im to že centrálne banky neustále znižujú silu peňazi kedže ich tlačia. Doteraz bola ich hodnota niekoľko krát. 

Binance podporuje WeChat a AliPay. Cez tieto aplikácie je možné už v Ázií nakúpiť kryptomeny. Aj touto formou sa zvyšuje kapitalizácia kryptomien. Cez tieto aplikćie sú občania v Číne sledovaný. 

Známa krypto burza Poloniex oznámila, že ide delistovať viacero krypto coinov a to sa jedná pre: CLAMS, STEEM, PASCAL, NavCoin, GAMECREDIT, LBRY CREDITS...