Krypto novinky 10. Máj

10.05.2019

Krypto Burze Bitfinex chýba 430 miliónov dolárov a je vyšetrovaná z podvodov v USA. Na verejnosť sa dostalo, že Tether nieje krytý na 100% dolárom a jeho užívatelia začínajú vo veľkom nakupovať Bitcoin, Ethereum alebo ďalšie kryptomeny. Aj CoinMarketCap vylúčl dáta z Bitfinexu, z dôvodu že až 60% všetkých transakcií boli obchodované robotmi. Veľmi negatívna informácia, je že užívatelia tejto burzy si nemôžu vyberať prostriedky do dolára, a to nieje všetko niektorí užívatelia sa na túto tému pýtali a dostali ban. Tento krok pre burzu asi nieje najlepší a budeme sledovať čo sa bude diať v blízkej dobe na burze Bitfinex.

Michael Novogratz sa už dlhšiu dobu zaoberá predpoveďou ceny Bitcoinu. Teraz sa vyjadril, že sa práve nachádzame už v bíčom trende kedže negatívne informácie nemajú žiadny vplyv na jeho cenu. Michaael verí, že Bitcoin je ako digitálne zlato a dosiahne ATH (najvyššiu svoju hodnotu) do 18. mesiacov. Bitcoin naposledy stál 6000 dolárov pred 6. mesiacmi, a podľa neho ďalšia zástavka je 10 000 dolárov už na konci tohto roka 2019.

Mnohé spoločnosti veria, že v blízkej dobe na krypto trhu nastane zvrat a začne krypto trh rásť. Spoločnosť Argo Blockchain sa rozhodla investovať do ťažiarenských zariadení, keďže očákava krypto boom. Svoju správu zverejnila na web stránke Londonýnskej burzy.