Krypto novinky 21. Február

21.02.2019

Open Inovation" je nový zlepšujúci plán španielskej telekomunikačnej spoločnosti Telefónica. Hlavným cieľom tohto operátora je zlepšiť a podporiť nové technológie sturtupov a inovatívnych projektov pracujúce s novými technológiami medzi ktoré môžeme zaradiť virtuálnu realitu, Blockchain, big data či umelú inteligenciu (AI- artificial intelligence).

https://www.facebook.com/www.krypto.sk/

https://www.facebook.com/www.krypto.sk/

Svetoznáma indická spoločnosť Mjunction services limited, ktorá sa špecializuje na oceľový priemysel podpísala dohodu o spolupráci s novou firmou. Firma Shipnext poskytuje lodný transport, využíva Blockchain technológiu a taktiež na svojich platformách poskytuje služby know-your-customer či poznaj svojho zákazníka.

Spoločnosť H&M bude využívať platformu Chimpion a začne akceptovať kryptomenu digitálne zlato (BTC) a mnoho iných altcoinov.

Tento týždeň sa na krypto burzách udiali zmeny. Coinbase informovala, že začne podporovať kryptomenu Bitcoin Cash (BCH) a krypto burza Okex pridala ďalšie kryptomeny ako možnosť párov s kryptomenami Bitcoin (BTC) a Tether (USDT). Medzi tieto kryptomeny patrí Dash, Qtum, Neo a Bitcoin SV (BSV).