Krypto novinky 23.12.2020 - Počet aktívnych Bitcoin adries vzrástol o 105% za posledný rok, Banky neustále využívajú viac a viac Blockchain, Spoločnosť Riots Blockchain si predobjednal 15 000 Bitcoin mining mašín, Aplikácia od spoločnosti SQUARE bude..

23.12.2020
Aplikácia od spoločnosti SQUARE bude vracať svojím používateľom späť odmeny v kryptomenách za nákupy. Square vyhlásil že sa tak bude jednať o každú transakciu cez aplikáciu.

Spoločnosť Riots Blockchain si predobjednal 15 000 Bitcoin mining mašín od Bitmainu. Bitmain v Ázii produkuje aktuálne veľké množstvo Assic minerov. Riots plánuje navýšiť svoju expanziu v krypto odvetví najbližšie mesiace a roky. Pravdepodobne už aj táto spoločnosť začína vidieť ako digitálne meny a Bitcoin si upevňujú svoju pozíciu v online svete. 

Druhá najväčšia banka Ruska začína využívať vo veľkom Blockchain technológiu. Niektoré centrálne banky oznámili kladný postoj k Blockchainu a aktuálne ho skúmajú. 

Počet aktívnych Bitcoin adries vzrástol o 105 percent za posledných 365 dní. Počet aktívnych adries v tejto čase predstavuje číslo 1,2 milióna BTC adries. Toto číslo neustále rastie a dopomohol mu vírus.