Krypto novinky 9. Máj

09.05.2019

Socialna sieť Facebook sa rozhodla prehodnotiť svoj zákaz na reklamu kryptomien. Ako informoval Cointelegraph Facebook ide prehodnotiť svoje pravidlá na reklamy týkajuce sa Bitcoinu a iných kryptomien. Najváčšia socialna sieť sa rozhodla blokovať reklamy, kedže v tej dobe veľa ICO projektov bol podvod a mnohé ine krypto projekty predstavovali scamy.

Kryptomena EOS má ročnú infláciu 5%, pričom plánuje ju znížiť na 1%. Aby dosiahla tento cieľ musí mince páliť = dať určité percento coinov von z obehu. Teraz EOS odstránil z obehu 34 milónov coinov v hodnote 167 miliónov amerických dolárov. EOS je v tejto dobe 6. najväčšia kryptomena na trhu.

Changoeng Zhao, v skratke CZ získava po nedávnom hacku na najväčšiu krypto burzu Binance pomocnú ruku od mnoho krypto odborníkov a krypto spoločností. Pomocnú ruku mu aj prisľubil McAfee, ktorý je jeden z najväčších podporovateľov kryptomien. John Mc Afee na socialnej sieti Twitter napísal, že pod oblekom klauna je stále jeden z najskúsenejších odbornikov na kybernetickú bezpečnosť na tomto svete. Robím to už 51 rokov, moje služby sú k dispozicií. Johnová ponuka bola pre CZ zaujimavá a odpísal smajlíkom, ktorý znamená potrasenie rukami a správou, že rád využije jeho služby.