KRYPTO token XLM

26.12.2021

Sieť navrhnutá pre zastúpenie digitálnych aktív prakticky pre akékoľvek globálne meny. Používatelia musia držať malé množstvo XLM, aby používali servis Stellar.

Stellar Lumeny sú prostriedkom výmeny a obchodovateľného majetku. Dôležitejšie je však úloha týchto tokenov v ekosystéme. Lumen je v zásade určený pre požiadavky siete a poplatky za transakcie.

Úplne voľne použiteľný blockchainový systém by bol pre väčšinu serióznych operácií neúčinný. Aby sa zabránilo preťaženiu spamom Stellar blockchainu, boli zabudované malé poplatky do systému Stellar ledger. To umožňuje Stellar zostať rýchlou a efektívnou platobnou službou.

Na každom účte musí byť minimálna časť Lúmenov, aby sa zabránilo negatívnym používateľom v sieti. Transakčné poplatky predstavujú zlomok toho, čo by používatelia mohli očakávať, že zaplatia v poplatkoch za gas Ethereum. Tieto poplatky sú však dostatočne veľké, aby sa zabránilo rozsiahlym útokom na sieť.

Okrem toho Stellar Lumens odstraňuje akékoľvek preferencie voči akejkoľvek národnej mene, čím podporuje globálnu finančnú slobodu a rovnosť.

V prípade, zakúpenia kryptomenien začnete mať zvyčajne otázku, ako bezpečne uschovať svoje kryptomeny, aby o ne neprišlo. Medzi najbezpečnejšie uschovanie kryptomien patrí Bitcoin trezor alebo Ledger. Na trhu sú
Krypto burzy fungujú celú dobu online a sú náchylné na útok alebo hacky. Už mnoho krát sa stalo, že Bitcoiny alebo iné kryptomeny boli...

Krypto trh zažíva obrovský výplach svojej hodnoty, čo môžme kľudne považovať za manipuláciu s cenou Kryptomien. Bitcoin, Ethereum nemajú žiadne problémy a ich ekosystémy fungujú v poriadku. Problémy majú aktuálne niektoré krypto burzy ktoré vo svojích finančných súvahach majú väčšie záväzky ako svoje aktíva prípadne aktíva všetkých investorov danej...

Najväčšia hodnota peňazí sa nachádza v Nehnuteľnostiach, Akciách, Dlhopisoch.... Tu je ich veľký prehľad:

Nehnuteľnosti s celkovou kapitalizáciou 326 biliónov dolárov dominujú celému trhu.
2. miesto patrí Dlhu ktorý atakuje astronomické hodnoty a to niečo málo cez 300 biliónov dolárov
Akcie sú v objeme 56 biliónov dolárov, pričom v aktuálnej dobe ich...