Kryptomenová decentralizovaná sieť STELLAR

27.12.2021

Stellar je decentralizovaná otvorená sieť vytvorená pre pohyb a uchovanie peňazí. Poskytuje všetky nástroje a podporu potrebnú na rýchle spustenie projektu. Uľahčuje vytváranie, posielanie a obchodovanie s digitálnymi zastúpeniami peňazí všetkých druhov, ako napríklad Dolár, Bitcoin, Pesos, Ethreum, atď.

Sieť kombinuje všetky svetové finančné systémy do jednej bezhraničnej interoperabilnej siete. Aplikačné programovacie rozhranie (API) a súpravy na vývoj softvéru (SDK) umožňujú malým a veľkým podnikom, aby získali autonómiu nad ich peniazmi bez vysokej technickej bariéry pre vstup.

Pomocou len niekoľkých jednoduchých riadkov kódu môžu používatelia stavať globálne platobné aplikácie, výmeny aktív a služby mikroplatieb. Nízke poplatky na sieti a rýchle transakcie robia túto sieť efektívnou v porovnaní s inými.

Krypto burzy fungujú celú dobu online a sú náchylné na útok alebo hacky. Už mnoho krát sa stalo, že Bitcoiny alebo iné kryptomeny boli ukradnuté z búz. V poslednej dobe sa taktiež stretávame s veľkým množstvom takýchto útokov a následných odcudzení kryptomien.