Kryptomeny 13.1.2021 - Top Bitcoin peňaženiek ktoré majú najviac BTC 334 tisíc ho naakumulovali za posledných 30 dní, Štátna Čínska banka spúšťa automaty na výmenu za digitálny Juan, UK regulátor varuje krypto investorov že môžu stratiť všetko - Kryptomen

13.01.2021
UK regulátor varuje všetkých krypto investorov že môžu prísť o celý Kryptomenový majetok. Túto správu mnohí krypto fanúšikovia a ekonómovia nechápu keďže kryptomeny prinášajú mnohé obrovské výhody oproti Fiat menám. Je pravda že kryptomeny majú aj nejaké nedostatky ale väčšou časťou prevyšujú výhodami. Najväčšimi výhodami sú rýchlosť transakcií, cena transakcií, decentralizácia, open source a mnohé mnohé ďalšie výhody. 

Top 100 Bitcoin adries za posledných 30 dní naakumulovalo niečo cez 334 tisíc Btc. Je to o 16 percent viac ako tomu bolo predtým mesiac. 

Čínska štátna banka spustila svoju novú digitálnu menu a už zabezpečuje jej infraštruktúru. Nový pilotný program ATM má zabezpečiť vklad aktuálnych papierových juanov na nové digitálne juany a taktiež aj späť. Vklad a vyber bude spolupracovať aj s aplikáciou na mobile.