Kryptomeny 24.11.2020 - Coinbase hlási úspech na platforme sú aktíva v objeme 20 miliárd usd, Bitcoin je už na hlavnej strane magazínu The Wall Street Journal, Visa pridá do svojích ponúkaných služieb aj kryptomeny, Bitcoin dosiahol hranicu 19 000 dolárov

24.11.2020
Bitcoin zažíva riadny bull run v poslednej dobe a dosiahol hranicu 19 000 dolárov. Podľa mnohých analytikov Bitcoin môže ale nemusí dosiahnuť hranicu 20 tisíc dolárov ešte tento rok ale väčšina si myslí že to stihne do 1.kvartálu 2020. Situácia s Fiat peniazmi je veľmi vážna a mnohé centrálne banky plánujú nové digitálne meny ako digitálny dolár, digitálny Juan alebo digitálne euro. Tieto správy môžu v blízkej dobe veľmi pomoc krypto trhu a kryptomenám.

Spoločnosť Visa ktorá je najväčšia spoločnosť s bankovými kartami po celom svete plánuje integrovať kryptomeny na svoju platformu. Visa zatiaľ čaká na regulácie. 

Bitcoin sa objavil na hlavnej stránke magazínu The Wall Street Journal. Bitcoin predviedol za posledný polrok neuveriteľný rast. 

Krypto burza a zmenáreň Coinbase má veľký úspech, na jej platforme je aktuálne majetok v objeme 20 miliárd dolárov.