Kryptomeny novinky 15. September 2021 - Krajiny musia adoptovať Bitcoin hovorí Edward Snowden, Záujem o NFT bol v Auguste vyšší o 426%, Kryptomena Solana už preskočila aj XRP v kapitalizacii, BITCOIN ako najväčšia kryptomena sa práve legalizácie na Ukraj

15.09.2021
Krajiny musia adoptovať Bitcoin hovorí Edward Snowden. Bitcoin krajiny by mali akceptovať čím skôr aby nemali samotné krajiny ekonomické problemy v postpandemických časoch. 


Záujem o NFT bol v Auguste vyšší o 426%. Tento trend spôsobil velký hype spoločností ktoré práve investovali veľké sumy do rôznych kolekcií. 
Kryptomena Solana už preskočila aj XRP v kapitalizacii.
BITCOIN ako najväčšia kryptomena sa práve legalizácie na Ukrajine. Obrovské množstvo pravnikov má za cieľ vyriešiť čím skôr celkovú adopciu Bitcoinu. 
Podľa analytikov britskej banky a ich novej správy by sa cena Bitcoinu mohla dostať do začiatku budúceho roka na 100 000 dolárov a dlhodobo až na úroveň 175 000 dolárov. Napriek tomu, že BTC a ETH majú podľa ich názoru množstvo spoločných charakteristík, blockchain Ethereum ponúka niečo navyše. Ako najdôležitejšie identifikovali smart kontrakty, decentralizované autonómne organizácie (DAO), decentralizované financie (DeFi), nezameniteľné tokeny (NFT) a tiež mnoho počiatočných ponúk nových coinov (ICO).