Na krypto burzu Binance je dané oznámenie za obchodovanie z citlivými informáciami a manipuláciu trhom

27.09.2021
Binance je iba jednou z kryptomenových spoločností, ktoré sa so zvýšeným dohľadom úradov a regulátorov vyrovnávajú len s problémami. V USA sú predstavitelia týchto inštitúcií stále viac znepokojení tým, ako by spotrebitelia mohli byť zasiahnutí v dôsledku nedostatku právnych predpisov upravujúcich tento sektor. Obchodovanie s využitím dôverných informácii (tzv. insider trading) a manipulácia s trhom by pri potvrdení vytvorili tlak na ešte prísnejšie regulácie sektora kryptomien a kryptomenových búrz.

Spoločnosť a ani jej predstavitelia zatiaľ neboli obvinení z ničoho konkrétneho, ale prebiehajúce vyšetrovanie naznačuje, že úrady majú vážne podozrenie, ktoré je údajne založené aj na výpovediach svedkov. Predmetom vyšetrovania budú zamestnanci Binance, ktorí mohli zneužívať informácie získané pri výkone ich pracovnej činnosti.

Komisia už vykonáva šetrenie, ktoré sa týka nedovoleného predaja kryptomenových derivátov, čo je na území USA bez predchádzajúcej registrácie v rozpore s predpismi. Ministerstvo vnútra a ministerstvo spravodlivosti zároveň skúmajú aj závažné obvinenia z prania špinavých peňazí. Treba si uvedomiť, že Binance je najväčšou burzou s miliónmi zákazníkov a akékoľvek obvinenia sa tak extrémne rýchlo premietajú do ich reputácie a samozrejme aj do ceny ich vlastnej kryptomeny - Binance Coin (BNB).

Najväčšia hodnota peňazí sa nachádza v Nehnuteľnostiach, Akciách, Dlhopisoch.... Tu je ich veľký prehľad:

Nehnuteľnosti s celkovou kapitalizáciou 326 biliónov dolárov dominujú celému trhu.
2. miesto patrí Dlhu ktorý atakuje astronomické hodnoty a to niečo málo cez 300 biliónov dolárov
Akcie sú v objeme 56 biliónov dolárov, pričom v aktuálnej dobe ich...

Popularita Krypto Stakingu za posledné dva roky sa posunula o veľký krok vpred. Kryptomenový staking znamená že, pri držaní kryptomien na peňaženke alebo burze dostanete odmenu vo forme určitého percenta ktorí sa líši od danej kryptomeny a platformy kde je Kryptomena umiestnená. Preto prinášame prehľad tých najväčších Krypto providerov na trhu.