Najlepšie krypto peňaženky

08.01.2019

Prinášame vám prehľad tých najlepších a najpoužívanejších krypto peňaženiek.

1.EXODUS:

Veľmi populárna a známe deskopová peňaženka. Peňaženka obsahuje mnohé známe kryptomeny ako: BAT, Binance Coin, Augur, 0x, Civic, Dash, Decentraland, Digibite, Golem, Litecoin, Metal, Qtum a ďalších 85 kryptomien. Exodus ponúka aj výmenu kryptomien medzi sebou, čo je veľké pozitívum pre túto krypto peňaženku.

2. MyEtherWallet:

Krypto peňaženka pre Ethereum a ERC-20 tokeny. MyEtherWallet je skvelá krypto peňaženka na bezpečne uchovanie kryptomien cez súkromný kľúč bez potreby kupovať rôzne hardvérové peňaženky.

3. Coinbase

Takmer najpopulárnejšia krypto peňaženka, ktorej cieľom je zabezpečiť bezpečnosť pre svojich používateľov. Spoločnosť Coinbase na svoju platformu pridáva každý týždeň nové kryptomeny. Tiež uľahčuje nákup a predaj kryptomien. Coinbase krypto peňaženka obsahuje aj 2- stupňovú autentifikáciu, čo je jej veľký plus. Po rozhodnutí je možné preposlať svoje kryptomeny na sesterskú krypto platformu - burzu GDAX bez poplatku.

4. JAXX

Krypto peňaženka, ktorá má jednoduchý vzhľad a ľahké ovládanie. JAXX obsahuje aj mobilnú aplikáciu. Podporuje v tejto dobe okolo 90 kryptomien.