Najväčšie KRYPTO Burzy sveta podľa návštevnosti

10.11.2022
Na internete existuje obrovské množstvo KRYPTO búrz a zmenárni. Tie najväčšie majú už desiatky alebo stovky miliónov užívateľov. Obrovskou výhodou Krypto búrz je ich dostupnosť 24 hodín denne 7 dní v týždni. 

Najznámejšia a najväčšia krypto burza sveta je Binance s vlastním tokenom Binance Coin. Túto ázijskú krypto burzu Binance mesačne navštívi 73 miliónov používateľov. 

Druhou najnavštevovanejšou krypto burzou je Coinbase s počtom 33 miliónov jedinečných návštev, čo je necelá polovica oproti Binance. 

Bybit uzatvára rebríček TOP 3. Krypto burzy z mesačnou návštevnosťou 17 miliónov. 

Na ďalšej priečke sa umiestnilo viac krypto búrz s mesačnou návštevnosťou 11 miliónov ako FTX, whiteBIT, MEXC Global. 

Ďalšia populárna krypto menová burza Kukoin, ktorá podobne ako Binance má na trhu aj svoj vlastný token Kucoin Token. Mesačne na Kukoin príde 8,8 milióna návštev. 

Ostatné krypto burzy, ktoré majú menej ako 8 miliónov návštev: BitGet 7,1 milióna, Gate.io 6,7 milióna a Huaobi zo 6,1 milióna návštevníkov v mesiaci Október 2022.

V prípade, zakúpenia kryptomenien začnete mať zvyčajne otázku, ako bezpečne uschovať svoje kryptomeny, aby o ne neprišlo. Medzi najbezpečnejšie uschovanie kryptomien patrí Bitcoin trezor alebo Ledger. Na trhu sú
Krypto burzy fungujú celú dobu online a sú náchylné na útok alebo hacky. Už mnoho krát sa stalo, že Bitcoiny alebo iné kryptomeny boli...

Krypto trh zažíva obrovský výplach svojej hodnoty, čo môžme kľudne považovať za manipuláciu s cenou Kryptomien. Bitcoin, Ethereum nemajú žiadne problémy a ich ekosystémy fungujú v poriadku. Problémy majú aktuálne niektoré krypto burzy ktoré vo svojích finančných súvahach majú väčšie záväzky ako svoje aktíva prípadne aktíva všetkých investorov danej...

Najväčšia hodnota peňazí sa nachádza v Nehnuteľnostiach, Akciách, Dlhopisoch.... Tu je ich veľký prehľad:

Nehnuteľnosti s celkovou kapitalizáciou 326 biliónov dolárov dominujú celému trhu.
2. miesto patrí Dlhu ktorý atakuje astronomické hodnoty a to niečo málo cez 300 biliónov dolárov
Akcie sú v objeme 56 biliónov dolárov, pričom v aktuálnej dobe ich...