Najznámejšie Kryptomenové Hardvérové Peňaženky na trhu

15.12.2020
Na bezpečné zabezpečenie kryptomien je potrebné vedieť ako to zabezpečiť. Na trhu je niekoľko veľmi dobrých krypro hardvérových peňaženiek. Medzi ne sa radí od Trezoru Trezor One a Trezor T a od Ledgeru Ledger Nano S a Ledger Nano X. Alternatívu v tomto smere aj predstavuje peňaženka Exodus ktorá je taktiež bezpečná.

1. Trezor One - Krypto peňaženka ktorá je na trhu už niekoľko rokov, je veľmi dobrá na úschovu približne 100 vky kryptomien. 

2. Trezor T - Pri porovnaní od Trezora medzi modelom One a T je nejaký rozdiel. Trezor T má byť o niečo bezpečnejší a taktiež je určený na úschovu približne 600 kryptomien. Na trh prišiel len v roku 2020. 

3. Ledger Nano S - je bezpečná krypto hardvérová peňaženka ktorá si zabezpečila pri užívateľov veľkú popularitu. Je vodná na úschovu pre desiatky tých najznámejších kryptomien. 

4. Ledger Nano X - je ďalšia krypto hardvérová peňaženka od Ledgeru ktorá ponúka vysoko bezpečné šifrované funkcie na úschovu krypto coinov. 
5. Alternatívu ktorá je zadarmo a je bezpečná predstavuje peňaženka Exodus. Exodus je dostupný aj pre Windows, IPhone, Imac a Linux. Má podporu pre nielko stoviek kryptomien.