Nová Blockchainová hra

20.02.2022

Sandbox je herná platforma, ktorá umožňuje používateľom vytvoriť si vlastné herné svety. Sandbox bol k dispozícii na smartfónoch iOS a Android od roku 2012. V roku 2018 bola hra nadobudnutá značkou Animoca. Animoca vyvinula platformu Sandbox s grafikou Voxel-Style, podobne ako ostatné populárne hry, ako napríklad ROBLOX alebo MINECRAFT. Protokol so systémom blockchain však umožňuje používateľom vybudovať svoje vlastné virtuálne svety a ekonomiky.

Hráči Sandbox majú plnú slobodu speňažiť svoj digitálny svet pomocou tokenov NFT a blockchain technológie. To je možné prostredníctvom Ethereum blockchainu. Platforma Sandbox bola spustená na Ethereum, pretože má bezpečnosť a silu druhého najväčšieho blockchainu. Sandbox je vytvorený pre hráčov, ktorí zbožňujú hry a môžu ich hrať kolektívne a nezávisle, na celom svete bez centrálnej kontroly.

V poslednej dobe zažívame mnohé situácie napríklad ako je vysoká inflácia, európska kríza, problémy s dodávateľským reťazcom no celkový počet vlastníkov kryptomien sa zvýšil v roku 2022 o 39 % z 306 miliónov na 425 000 000 majiteľov.

V prípade, zakúpenia kryptomenien začnete mať zvyčajne otázku, ako bezpečne uschovať svoje kryptomeny, aby o ne neprišlo. Medzi najbezpečnejšie uschovanie kryptomien patrí Bitcoin trezor alebo Ledger. Na trhu sú
Krypto burzy fungujú celú dobu online a sú náchylné na útok alebo hacky. Už mnoho krát sa stalo, že Bitcoiny alebo iné kryptomeny boli...