POZRI koľko Percent spravili Kryptomeny za posledných 5 rokov!

05.12.2020
Kryptomeny zažívajú v poslednej dobe veľký boom. Ich popularita rastie po celom svete každý mesiac viac a viac. Bitcoin ako najväčšia kryptomena od roku 2017 dosiahol svoj nový ATH a cena atakuje hranicu 20 000 dolárov. Pre zhoršujúcu ekonomiku po celom svete práve Bitcoin a kryptomeny predstavujú aktuálne stabilný prístav.

Za posledných 5 rokov najznámejšie kryptomeny spravili stovky až tisícky percent hore na svojej hodnote. 

Tu je prehľad tých najznámejších kryptomien ktoré zaznamenali popularitu a pokrok v ich technológií :

Bitcoin BTC zaznamenal nárast na hodnote o 8160 percent. Zodvihol sa z ceny 230 dolárov na viac ako 19 000 dolárov. 

Litecoin LTC zaznamenal nárast o úctyhodných 3003 percent. Stúpol zo sumy 2,7 dolára na 83 dolárov. Svoj vrchol zaznamenal začiatkom roka 2018 keď atakoval hranicu 400 dolárov. Na svoj vrchol má ešte ďaleko no pri príchode väčších investorov to môže dokázať. 

Ethereum ETH ako druhá najväčšia kryptomena hneď po Bitcoine zaznamenala obrovský rast a to 47 100 percent. Cena za 1ETH narástla z 1,3 dolára na 600 dolárov. Kryptomene v tomto raste dopomohli smart kontrakty a popularita v krypto svete. 

Dash dosiahol nárast o 4 100 percent a jeho cena šla hore z takmer troch dolárov na 100 dolárov. 

XRP token ktorý je viac menej centralizovaný hlási svoju popularitu najmä v bankovom sektore. XRP spolupracuje s veľkými bankami a spoločnosťami a preto dosiahol zhodnotenie o 7700 percent, čo je veľmi slušne. 

Veľke množstvo krypto analytikov predpovedá kryptomenám svetlú budúcnosť ako napríklad Róbert Kiyosaki, Max Keiser, Mike Maloney alebo ponovom správci veľkých finančných fondov, ktoré práve do Bitcoinu a kryptomien investujú v poslednej dobe nemalé peniaze. 

Daj Like na FB stránku Krypto.sk

https://m.facebook.com/www.krypto.sk/