Prečo rašej byť HODLER ako TREJDER

23.11.2019

Podľa posledneho prieskumu sa zistilo, že ľudia ako trejderi pri Bull Rune prerobili omnoho viac ako HODLERI. Hodleri získali v poslednom bull rune niekoľko tisícok percent. V tomto raste Bitcoin dosiahol až hodnotu 20- tisic dolárov. Krypto trejderi sa správali veľmi nelogicky pri pokelse predávali svoje kryptomeny no hodleri kryptomeny dokupovali. Bitcoin a altcoiny po menších korekciách dosiahli stále vyššiu hodnotu na cene, no trejderi to nevedeli odhadnúť. 

Preto HODLERI v celej krypto histórií dosiahli omnoho lepšie výsledky. Trejderi museli znášať stres, únavu a nedostatok spánku. Pri mnohých poklesoch boli trejderi rozrušení a nespokojní. 

Preto doporúčame byť HODLEROM a dokupovať pri poklese. Trejderi sú zmätení najmä z ovplyvnovania na trhu, taktiež boty sú nepredvidateľné. 

Tréning obchodovania trvá aj 10 rokov a nieje to jednoduchá záležitosť. Trejding je najmä o tom ako získať peniaze od investorov. Preto je potrebné si dávať veľký pozor na investovanie do projektov, ktoré zaručujú zisk. Zisk nieje pri kryptomenách možné garantovať!!!!