Shiba coin spravila 300%, Bitcoin pôjde na 200 000 dolárov?

11.10.2021

Nárast o 25 % za týždeň na Bitcoine spraví určite svoje. Trhová kapitalizácia tejto kryptomeny sa opäť dostala nad 1 bilión dolárov a tak sa oprávnene začínajú zase všetci pozerať na to, kedy Bitcoin vytvorí nové ATH. Od toho ho delí už približne iba 10 000 dolárov, čim sa svojmu ATH za posledný čas Bitcoin veľmi priblížil.

Je jasné, že hodleri sa takémuto stavu tešia. Veď prečo by aj nie. Mnoho z nich si ho "zaslúžilo" tým, ako dlho kryptomeny držali, či koľko si toho museli určite vypočuť od neprajníkov v čase, kedy kryptomeny padali. Bullish prístup ku aktuálnemu trhu, či radosť z toho, čo sa na ňom aktuálne deje je tak určite oprávnená.

Netreba ale zabúdať na to, že všetkého veľa škodí. A to platí aj o prílišnom optimizme. Už iba samotný fakt, že token ako Shiba Inu spravil za posledný týždeň nárast o viac ako 350 % je celkom alarmujúci a niečo hovorí o tom, v ako stave je aktuálne kryptomenový trh. Odhliadnuc ale od toho, že sa v kryptomenách môže dariť každému "shitcoinu," treba mať na pamäti aj to, že sa aj v tomto období pozitivity nájdu aj také indikátory, ktoré poukazujú na opačné argumenty. ˇ