Spoločnosť Johnson Controls začala spoluprácu so spoločnosťou Civic na Blockchainovu digitálnu ID aplikáciu

09.12.2018

Spoločnosť Johnson Controls začala spoluprácu so spoločnosťou Civic na Blockchainovu digitálnu ID aplikáciu

V poslednej dobe spoločnosť Johnson Controls oznámila partnerstvo so spoločnosťou Civic, ktorý je globálnym vodcom v digitálnej identite. Prostredníctvom tohto partnerstva sa integruje Secure ID Platform (SIP) so systémami C-CURE 9000 pre zabezpečenie bezpečnosti návštevníkom s cieľom poskytnúť im väčšie súkromie a lepšiu ochranu údajov.

Tieto riešenia budú najskôr rozmiestnené na troch miestach v New Yorku. Vo vyhláseniach spoločnosti uviedli, že tieto lokality mesačne spracujú viac ako 20 tisíc návštevníkov. Vďaka použitiu tejto technológie si návštevníci budú môcť skontrolovať cez kiosk C-CURE 9000 pomocou aplikácie Civic App.

Overenie užívateľa je veľmi citlivá téma a pre používateľov to predstavuje veľkú hrozbu. Veľké spoločnosti dávajú každoročne obrovské financie do zabezpečovacích zariadení softvérov a zariadení. Platforma od Civic Secure Identi Platform používa overenú viacfaktorovú autentifikáciu na webe a mobilných aplikáciách bez potreby mien a hesiel.

Spoločnosť Johnson Controls je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou automobilových dielov a súčiatok ak sú batérie, autosedačky, elektrotechnika a vzduchotechnika. Zamestnáva takmer 200 tisíc ľudí vo viac ako 1 300 lokalitách po celom svete.