Športový klub v Belforde začína spolupracovať s krypto projektom

20.02.2022

Ten by mal pomôcť aj napríklad vďaka novej spolupráci, ktorú tento tím uzavrel. Konkrétne ide o spoluprácu s kryptomenovou platobnou spoločnosťou OpenNode, ktorá pomôže s akceptovaním platieb prostredníctvom Bitcoinu. Najväčšia kryptomena by tak čoskoro mala byť dostupná ako prostriedok na nákup rôznych produktov či služieb spojených s klubom Real Bedford.

Okrem iného sa očakáva, že OpenNode pomôže aj s tým, aby mohol klub platiť svojich hráčov či zamestnancov priamo prostredníctvom BTC. Samozrejme, že pôjde o tých, ktorí takúto možnosť prijmu. Peter McCormack je ohľadom tejto spolupráce veľmi nadšený.

"Sme veľmi radi, že začíname spolupracovať so spoločnosťou OpenNode, ktorá nám pomôže presunúť sa na bitcoin štandard v ktorom chceme operovať. Poznám predstaviteľov tejto spoločnosti už roky a výborne pasujú do nášho projektu."

Rovnaké nadšenie bolo vidno aj zo strany OpenNode tímu. Julie Landru, Head of Growth pre OpenNode sa ohľadom tejto spolupráce vyjadrila rovnako pozitívne.

"OpenNode je veľmi spokojná s tým, že môže podporiť Petra McCormacka s jeho vášňou, zanietením a víziou pre Real Bedford. Bitcoin, rastúca globálna mena a Real Bedford, rastúci futbalový klub, sú dokonalou kombináciou."

Táto spolupráca tak môže pomôcť všetkým zúčastneným stranám. Real Bedford si môže vďaka tomu zabezpečiť celosvetovú fanúšikovskú základňu, ktorá sa bude v prípade úspechov pravdepodobne len rozrastať. OpenNode si môže samozrejme nájsť ďalších spokojných klientov, ktorým pomôže v ich ceste ku BTC adopcii. Peter McCormack si okrem detského sna môže splniť aj svoje predsavzatie dostať Bitcoin opäť medzi viac a viac ľudí. No a Bitcoin ako taký si môže prostredníctvom tohto kroku nielen rozšíriť svoju fanúšikovskú a používateľskú základňu, ale takisto aj poukázať, že prostredníctvom tejto kryptomeny je možné pomôcť ku pozitívnej zmene.

V prípade, zakúpenia kryptomenien začnete mať zvyčajne otázku, ako bezpečne uschovať svoje kryptomeny, aby o ne neprišlo. Medzi najbezpečnejšie uschovanie kryptomien patrí Bitcoin trezor alebo Ledger. Na trhu sú
Krypto burzy fungujú celú dobu online a sú náchylné na útok alebo hacky. Už mnoho krát sa stalo, že Bitcoiny alebo iné kryptomeny boli...

Krypto trh zažíva obrovský výplach svojej hodnoty, čo môžme kľudne považovať za manipuláciu s cenou Kryptomien. Bitcoin, Ethereum nemajú žiadne problémy a ich ekosystémy fungujú v poriadku. Problémy majú aktuálne niektoré krypto burzy ktoré vo svojích finančných súvahach majú väčšie záväzky ako svoje aktíva prípadne aktíva všetkých investorov danej...

Najväčšia hodnota peňazí sa nachádza v Nehnuteľnostiach, Akciách, Dlhopisoch.... Tu je ich veľký prehľad:

Nehnuteľnosti s celkovou kapitalizáciou 326 biliónov dolárov dominujú celému trhu.
2. miesto patrí Dlhu ktorý atakuje astronomické hodnoty a to niečo málo cez 300 biliónov dolárov
Akcie sú v objeme 56 biliónov dolárov, pričom v aktuálnej dobe ich...