Vzdelávanie o kryptomenách v USA

09.11.2021

Taktiež povedal, že si je vedomí toho, ako veľmi sú regulácie potrebné. Aj preto ale povedal, že sa určite pokúsi prispieť k tomu, aby sa regulácie v tomto meste posunuli tým správnym smerom. Na to ale bude treba čas a veľmi postupné premyslené kroky, ktoré sa Eric Adams aktuálne snaží pripraviť.

Týchto posledných pár kryptomenových vyjadrení od Erica Adamsa neostalo nepovšimnutých aj mimo kryptomenového sveta. Napríklad na Twitteri sa vo veľkom diskutuje na rôznych fórach, či sa Adams neangažuje v kryptomenovom svete až príliš moc.

Práve jeho posledné vyjadrenia totižto podľa niektorých znejú tak, že sa snaží "vypumpovať" cenu aktíva, v ktorom má v pláne prijímať svoje výplaty. Kryptomenovým fanúšikom je ale viac ako jasné, že takéto niečo nie je ani zďaleka tak jednoduché ako by si niekto myslel a navyše to nedáva ani zďaleka taký zmysel, ako sa môže niekomu zdať.

Na druhú stranu sa ale nájde aj množstvo podporovateľov, ktorým sa prístup Adamsa páči. Myslia si, že práve takto pokrokový prístup zo strany nového starostu New Yorku môže spraviť práve z tohto mesta skutočný kryptomenový hub.

Extrémne tlačenie peňazí bolo určite dôvodom, prečo sa dostali peniaze aj do projektov ako Dogecoin či Shiba Inu. Niekoľko rôznych stimulačných šekov, ktoré sme mohli vidieť napríklad v USA, pomohli k ročnému rastu príjmu domácnosti. To je vidno okrem USA napríklad aj v krajinách ako Kanada či G7 krajiny. Priemerná domácnosť si totižto v posledných...

Jednoduchá odpoveď na túto otázku asi neexistuje. Nikto totižto nemôže s určitosťou vedieť, čo spôsobilo rast práve tohto prinajmenšom zaujímavého subsektora v kryptomenovom svete. Pokiaľ sa ale človek podrobne pozrie na to, čo sa v poslednom roku udialo, tak sa určite dajú nájsť dôvody či faktory, ktoré mohli rast memecoinov podporiť.